חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מאמרים שוק ההון 
שיטת מסחר יומי באופציות מעו"ף
אנו בחברת GO4IT שקדנו על שיטת מסחר ( אלגוריתם מסחר ) אשר עשויה להעלות את הסיכוי שלך להרוויח במסחר בבורסה - מסחר יומי באופציות מעו"ף בצורה משמעותית מאוד.


 
 ביצוע מסחר בבורסה האמריקנית עם סיסטמים אוטומטיים  
ביצוע מסחר בבורסה האמריקנית עם סיסטמים אוטומטיים

כאשר אתם סוחרים בבורסה האמריקנית אתם נחשפים לשוק בינלאומי גדול ורחב. המסחר בשוק זבה בכלל ומסחר באמצעות סיסטמים אוטומטיים בפרט טומן בחובו לא מעט יתרונות. מי שמשכיל לנצל אותן- מרוויח.


 
 לסחור בוול סטריט בצורה קלה מהבית  
לסחור בוול סטריט בצורה קלה מהבית
מאז הפכה רשת האינטרנט לזירת המסחר הגדולה, העצמתית והאפקטיבית ביותר, היא מאפשרת מסחר בבורסה מכל מקום ובכל זמן. מערכת מסחר אוטומטית מקלה מאוד על סוחרים, מייעלת ומשכללת את טכניקות המסחר, מסייעת לניצול אסטרטגיות שונות במסגרתו, מבטלת את גורם פער הזמנים בין השווקים המצויים במדינות ששעוניהן אינם מסונכרנים אלה עם אלה ועוד.  
מסחר אוטומטי בחו"ל לעומת מסחר אוטומטי בישראל   מסחר אוטומטי בחו"ל לעומת מסחר אוטומטי בישראל
אף שאין הבדל מהותי ועקרוני בין מסחר אוטומטי בישראל לבין מסחר אוטומטי בחו"ל יש הבדלים טכניים שהם בלתי מבוטלים כלל ועיקר ולדעת סוחרים שונים עשויים להיחשב כמהותיים. המסחר האוטומטי בחו"ל חל על נפח שוק הרבה יותר גדול והרבה יותר מגוון.


 

מערכת מסחר ומערכת אלגו טריידינג
 

מערכת מסחר ומערכת אלגו טריידינג
מערכת מסחר מפצה על העדר היכולת האנושית להיות נוכחים ופעילים במשך 24 שעות ביממה ובמקרה של הבורסה הישראלית ברוב שעות הבוקר. מי שבא לעזרת האדם, ודאי לעזרת מי מאתנו שסוחרים בבורסה, היא הטכנולוגיה.


 

הוזלת עמלות מסחר בבורסה
  הוזלת עמלות מסחר בבורסה
ההכרח להוזיל את עמלות המסחר נובע משיקול פשוט של רווח מול הפסד, עלות מול תועלת. ההיגיון המונח בבסיס ההכרח הזה פשוט ומובל לכול, קל וחומר לכל מי שמנהל עסק.

 

מסחר באופציות – מסחר אוטומטי חובה!
 
מסחר באופציות – מסחר אוטומטי חובה!
הבורסה היא דינמית, תזזיתית ובלתי צפויה. הפעילות בה מחייבת ערנות ודריכות, ידע ומיומנות אשר גם אדם רב כישורים ויכולות, הניחן ביכולת כמעט אל אנושי בפיצול קשב וריכוז, יתקשה לתפקד בה באופן שבו יוכל למקסם את מלוא הפוטנציאל הגלום בה.  הבחנה זו תקפה וחלה במיוחד על  מי שסוחרים באופציות. 
איך פותחים חשבון מסחר?  
איך פותחים חשבון מסחר?

מסחר בבורסה הוא ארץ לא נודעת, אבל אין כל קושי להתוודע אליה ולהכירה, ללמוד להפיק את המיטב מההיצעים המגוונים שלה. על מנת לפתוח חשבון נדרש מכם למלא בחוברת ייעודית את פרטי החשבון ואת הנהנים בו. התהליך קצר – עשוי לארוך כעשר דקות, פחות זמן מאשר פתיחת חשבון בנק.
 
השקעות - בחירת מניות להשקעה   בחירות מניות להשקעה
בחירת מניות להשקעה מבוססת על ניתוח יסודי ומקיף של החברות הנסחרות בבורסה, הסביבה העסקית שבה הן פועלות, הפוטנציאל שלהן ועוד.


 
אסטרטגיית מסחר אוטומטית  
אסטרטגיית מחסר אוטומטית
שוק ההון משתכלל, מתייעל ומטמיע חידושים שונים, לרבות ואולי בעיקר- חידושים טכנולוגיים. הוא מאמץ ומיישם שיטות, טקטיקות ואסטרטגיות שונות ומאפשר שימוש  במערכות מסחר מתקדמות. 


 
חיתוך הזהב וחיתוך המוות-  חיתוכים קוטביים בבורסה  
חיתוך הזהב וחיתוך המוות
מסחר בבורסה מזמן לא רק הזדמנויות כלכליות אלא גם שמות מעניינים, משעשעים, סמליים. אנשים בקיאים ומיומנים במסחר בבורסה מכירים מערכות מסחר, טכניקות, טקטיקות והם גם יכולים לנבא תנודות בשוק שהתנודתיות היא אחד ממאפייניו המרכזיים.


 
עקרונות המסחר האוטומטי   עקרונות המסחר האוטומטי
עקרונות המסחר האוטומטי מבוססים על מודלים מוכחים. הם מנכים מהמסחר את המרכיב הרגשי, הלא רציונאלי, אף שיש מקום במסחר גם לחושים מחודדים ואף לתחושות בטן. עקרונות המסחר מבססים את המסחר כפעילות הגיונית ומושכלת, הנשענת על בסיס ידע נרחב ועל הנחות מוצא בסיסיות.


 
מסחר במט"ח  
מסחר במט"ח

מסחר במט"ח הוא אחד מאפיקי המסחר האטרקטיביים ביותר בשוק ההון. הוא שוק שמאפייניו מצביעים על כוח המשיכה שלו.


 
מכירה בחסר  

מכירה בחסר

מכירה בחסר (המכונה גם "שורט", מאנגלית: Selling Short), היא שיטה רווחת לעשיית רווחים כשערכו של נכס הבסיס הנסחר בשוק ההון נמצא במגמת ירידה. 
 

5 טיפים למשקיע בבורסה
עבור המתחילים והמתקדמים שביניכם, שלא התנסו עדיין ניסיון רב ועתיר במסחר בבורסה, הכנו מספר טיפים שיעזרו לכם נלהל את ההשקעות שלכם בצורה חכמה יותר, ולהשיא רווחים..


   
  טעויות נפוצות של משקיעים
יש שני סוגים של אנשים בעולם – כאלה שלומדים מלעשות טעויות, וכאלה שלומדים מטעויות של אנשים אחרים. בשביל שלא תדפקו את הראש באותו הקיר שמשקיעים אחרים כבר השתמשו בו, הכנו עבורכם סט של הטעויות הקלאסיות ביותר שמבצעים משקיעים.   
  טכנולוגיה בשוק ההון - בעד או נגד
תחום המסחר בשוק הבורסה קיים כבר כמאה שנה, ועדיין בועט ופועם עוד היום. לפני מאה וגם חמישים שנה, הטכנולוגיה הקיימת הייתה שונה בהרבה ופחותה מזו הקיימת היום.


 

מדריך : לימוד מסחר בבורסה - אופציות מעוף
כחלק מהרצון של חברת Go4it מסחר אוטומטי, לתרום לקהילת המשקעים בשוק ההון החלטנו לפרסם מספר מדריכים בהם חומר מקיף על מסחר בבורסה.המדריך שלפניך עוסק בהכנות וההתמודדויות השנות שצריך לעבור סוחר באופציות מעוף בדרכו להצלחה.

 


 

איך להרוויח במסחר יומי באופציות מעו"ף
לא מעט משקיעים בשוק ההון "מנסים מזלם " במסחר יומי באופציות מעו"ף. הבנת תחום המסחר באופציות מעו"ף, בניית האופי האישי והפרופיל הפסיכולוגי שלך כסוחר עשוי לקחת לא מעט זמן ועולה לא מעט כסף..


 

פיתוח רובוטי מסחר
מערכות מסחר אוטומטי בפיתוח אישי - רובטי מסחר ללא מעט סוחרים בשוק ההון יש שיטות עבודה שפיתחו ושיכללו במהלך התקופה בה הם סוחרים בשוק ההון ומעוניניים להפוך את השיטה למערכת מסחר אוטומטי ( רובוט מסחר אוטומטי ) הסוחרת...


 
מהיא פקודת סטופ לוס אוטומטי
מה משמעות הפקודה סטופ לוס ? פקודות סטופ לוס ( Stop Loss ) או בשמה בעברית , " קטיעת הפסד " הינה פקודה הקוטעת את הטרייד שאליו נכנס הסוחר בשער , מדד, שילוב של מספר אינדיקטורים שנקבעו מראש,כלומר ההפסד ( בין אם הוא בנקודות מדד ובין אם...


 
FMR - מסחר בבורסה הישראלית
מערכת FMR הינה פלטפורמה למסחר בבורסה הישראלית המשמשת סוחרים וגופים מוסדיים לביצוע פקודות ולמעקב אחר נתונים שונים.
המערכת מתעדכנת בזמן אמת וההוראות אשר מעביר הסוחר מועברות ישירות לבורסה באמצעות STREMER ...


 
 

כיצד להשקיע בבורסה
במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד תוכל לבצע מסחר בבורסה בישראל, החל מהשלב של פתיחת חשבון למסחר ועד הפיכתך לסוחר מקצועי בשוק ההון בעל תשואה חיובית בתיק ההשקעות שלו. כמובן שבמאמר בודד לא נוכל להסביר את כל מה שאנו רוצים ליידע אותך, אך תוכל לקרוא ב מאמרים שוק ההון מידע רב אשר ללא ספק, באם תיישם את האמור, תהפוך לסוחר מקצועי אשר מכניס הכנסה חודשית נאה.


 
 

סיבות למסחר יומי באופציות מעו"ף
אם בחרת לקרוא מאמר זה ככל הנראה אתה מתעניין במסחר יומי באופציות מעוף ( הנקרא גם נגזרים ), כבר בשלב זה של המאמר אנו רוצים להזהיר אותך ולומר לך נתון סטסטי מעניין למעלה מ 90 % (!) מהסוחרים היומיים באופציות מעו"ף מפסידים את כספם!...


 

 

מסחר עצמאי בבורסה - שאלות ותשובות
קיימות מספר דרכים בהם ניתן להשקיע בניירות ערך בבורסה,ככל שהטכנולוגיה וזמינות האינטרנט ממשיכים להתפתח ולצבור תאוצה, כך הדרכים להשקיע בבורסה משתכללים ומשתדרגים. אחת מהדרכים הנפוצות ביותר להשקיע כיום בבורסה היא קניית ומכירת ניירות ערך ( מניות, אגחים,אופציות מעו"ף וכו' )


 

 

מסחר עצמאי בבורסה בזמן אמת
במאמר זה נסביר מהו מסחר בבורסה בזמן אמת ( און ליין), כיצד ניתן לבצע קניה ומכירה של ניירות ערך באמצעות האינטרנט. מהם הדברים שחשוב לדעת בטרם עורכים מסחר עצמאי בבורסה ואיך ניתן באמצעות תוכנת מסחר אוטומטי לבצע הוראות קניה ומכירה...


 

 

מהו מסחר במניות
במאמר שלפניך נשתדל להסביר מהו וכיצד ניתן לסחור בהם בבורסה ובשוק ההון הישראלי. הבורסה לניירות ערך בתל אביב הינה פלטפורמה ממוחשבת למסחר במוצרים פיננסים שונים, דוגמת: מניות, המירים, אג"ח ממשלתיות וקונצרניות, מק"מ, מוצרי מדדים, אופציות וחוזים עתידיים...


 

 

מהו אלגו טריידינג
תחום האלגו טריידינג ( מסחר אלגוריתמי ) הידוע גם בשם מסחר אוטומטי, הוא מסחר בבורסה המבוסס על תוכנת מחשב אשר שולחות הוראות מסחר שנוצרו באמצעות אלגוריתם ממוחשב . ב"אלגו־טריידינג" (הנקרא בין היתר מסחר אוטומטי \ מסחר אלגוריתמי ) הסוחר המקצועי בבורסה מוחלף במחשב על רב־עוצמה.


 

 


סוגי פקודות סטופ לוס

רבים מן הסוחרים שואלים אילו סוגים של פקודות סטופ-לוס קיימות בשוק ההון השונים ? קיימים מספר לא קטן של סוגים שונים לביצוע פקודות הסטופ לוס חלקם ידניים ואת כולם ניתן להפוך לאוטומטי לסוחר אשר מעוניין בכך , להלן העיקריים...

 


 

 

מסחר באופציות מעו"ף
אופציות מעו"ף – הינן אופציות על מדד המעו"ף (מעו"ף - מכשירים עתידיים ופיננסיים) או במילים אחרות אופציות על מדד ת"א 25, המדד המוביל בבורסה לניירות ערך הישראלית, אשר כולל בתוכו את 25 החברות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר בבורסה.


 

 

הסיבות לצורך במסחר אוטומטי בבורסה
היתרונות במסחר אוטומטי בשוק ההון הם רבים מאוד ומגוונים וקצרה היריעה מלמנות את הסיבות לצורך בקיום מסחר אוטמטי בבורסת תל אביב ,להלן מספר מספר יתרונות בולטים 1.סוחר שעובד בצורה מקצועית ממתין לעתים שעות ארוכות עד אשר...


 

 

מהו ניתוח טכני
ניתוח טכני הינה שיטה לחיזוי התנהגותו נייר ערך ( מניות, , מטבעות וכו' ) בעתיד על סמך התנהגותו בעבר, הדבר הייחודי בשיטה זו שהיא משמשת ככלי עזר בקבלת החלטות ועוזרת למצוא את העיתוי הטכני לגבי החלטת קניה או מכירה של נייר ערך.אופציות מעוף
 

 

 

מהו מסחר יומי
מסחר יומי בבורסה  הינו מסחר בניירות ערך ( מניות,אופציות מעוף,תעודות סל, אג"ח וכו'). אשר המחיר שלהם משתנה על בסיס יומי והקניה והמכירה של נייר הערך מתבצעים באותו יום,ברגע סיום המסחר הסוחר נמצא ללא פוזיציה בשוק..                
 

 

 

חשיבות השימוש במסחר אוטומטי במעוף
תחום המסחר באופציות המעוף בבורסת תל אביב נחשב כאחד מהתחומים המרתקים והמסוכנים מבין ניירות הערך אשר נסחרים בבורסת תל אביב , לסוחר באופציות המעוף צריכות להיות לא מעט יכולות ותכונות אשר חלקן קשות להשגה עד בלתי אפשריות...


 

 

בורסה
מטרת ריכוז מאמרים אלה בנושא מסחר בבורסה היא להקנות ידע למשקיע אודות הבורסה,החלקים שלה והמוסדות שמרכבים אותה,כחלק מהתרומה של חברת GO4IT למשקיע בשוק ההון, הקמנו קבוצת רכישה בעניין תנאי מסחר ועמלות מסחר בבורסה...          

 

 

 

אורדרנט 2
מערכת המסחר הוותיקה, היציבה והאמינה " אורדרנט " משתדרגת בהתאם להתקדמות הטכנולוגית הגלובלית, לאחרונה הושקה מערכת המסחר החדשה הידועה בשם " אורדרנט 2 " או בסלנג הסוחרים בשוק ההון הישראלי... " אורדרנט החדשה..

 

 

אסטרטגיות מעוף
במסגרת מאמר זה תוכל ללמוד מהן אסטרטגיות מעו"ף, ממה הן מורכבות, אילו אסטרטגיות מעוף מתאימות לשוק עולה, לשוק יורד, לשוק תנודתי ולשוק מדשדש, איך לבצע כל אחת מהאסטרטגיות, האם נדרשים בטחונות בחשבון המסחר בבורסה, מהן " היווניות " ועוד...
 

 

 

השקעה בשוק ההון
במסגרת מאמר זה נציג בפני המשקיע המתחיל כלים שונים כיצד להתמודד עם השקעה בשוק ההון הישראלי, אילו דברים עליו לקחת בחשבון כשהוא מתחיל לסחור בבורסה ומהם הדברים עלהם חלה החובה עליו לשים דגשים..
 

 

 

מדדי רגישות, B&S, היווניות,  בלאק אנד שולדס
במסגרת מאמר זה תינתן לך סקירה אודות מדדי הרגישות השונים, משמעותם והשימוש בהם במסחר באסטרטגיות מעוףמדדי הרגישות, או בסלנג העוסקים ב מסחר באופציות מעוף ה " יווניות " מייצגות רגישויות שונות שלאופציות מעוף (נגזרים ) כתוצאה משינויים בפרמטרים שונים של נכס הבסיס.
 

 

מסחר בשוק ההון
במאמר זה ליקטנו טיפים, כללים וחוקים אשר אתה צריך להכיר וליישם בטרם תקבל החלטה לסחור בשוק ההון, הטיפים עשויים לעזור לך לעסוק במסחר בשוק ההון בצורה מקצועית, לחסוך לך כסף רב, לחסוך לך מפחי נפש ולהניב תשואות חיוביות לאורך זמן, שהרי זה מה שכולנו רוצים משוק ההון. 
 

 

 

מסחר אוטומטי בישראל
במסגרת מאמר זה נסביר אודות האפשרות לבצע מסחר אוטומטי בישראל, מהם היתרונות ב -מסחר אוטומטי וכיצד גם אתה יכול בקלות להעלות את רמת המסחר שלך ולסחור באמצעות פקודות מסחר אוטומטי מבלי לבזבז את זמנך היקר מול מסכי המחשב ועדיין לסחור את שיטת המסחר שלך בצורה מלאה.
 

 

 

מסחר במניות
מסגרת מאמר זה נסביר מהו מסחר במניות, מסחר עצמאי במניות און ליין וכיצד ניתן לסחור במניות, כמו כן נמליץ על מספר טיפים, כיצד ניתן לשלב את ה מסחר בבורסה מבלי לוותר על העיסוקים האחרים שלך ומבלי לפגוע בחיי המשפחה שלך וניידע אותך אודות האפשרות לסחור מסחר אוטומטי במניותבישראל. 
 

 

 


פקודות נפוצות במסחר בבורסה

במסגרת מאמר זה נציג בפניך פקודות נפוצות במסחר בבורסה, כמו כן יינתן לך הסבר מתי ואיך ניתן להשתמש בכול אחת מהפקודות ואף יינתן לך הסבר על הסיכון הכרוך בחלק מהפקודות ללא הכרת אופי פעולתן.      

 

 

 

טיפים למשקיע בבורסה
מטרת מאמר זה לרכז, ככל הניתן,טיפים לסוחר מסחר עצמאי בבורסה.מרוכזים מספר עקרונות וחוקים בסגנון " עשה ואל תעשה" בעת המסחר בבורסה.אנו מקווים כי תעשה בהם שימוש בעת המסחר בבורסה .
 

 

 

מסחר יומי בשוק ההון
רוצה להיכנס לעולם של המסחר יומי בשוק ההון ( Day Trader ) ? רכזנו בעבורך יתרונות וחסרונות במסחר בבורסה בצורה של מסחר יומי, כמו כן נציג בפניך מספר פתרונות לחסרונות המובאים להלן.
 

 

 

מסחר יומי בבורסה
במסגרת מאמר זה נציין בפניך את הצעדים שעליך לבצע לפני שתתחיל לבצע מסחר יומי בבורסה ובזמן שאתה כבר מבצע מסחר יומי בבורסה.תינתן לך סקירה מקיפה על תוכנות ועזרים שתזדקק להם לצורך ביצוע המסחר ואף ניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר בבורסה בעמלות מסחר זולות במיוחד
 

 

 

מסחר עצמאי בבורסה - שאלות נפוצות
במסגרת מאמר קבצנו שאלות נפוצות אודות מסלולי המסחר שהתקבלו במסגרת קבוצת רכישה שהוקמה.
 

 

 

סימולטור מעוף
במסגרת מאמר זה נציג בפניך את תרומתו של סימולטור אופציות מעוף בהעלאת התשואות שלך ובחיסכון בדמו הלימוד, אשר הם חלק בלתי נפרד מהמסחר באופציות מעוף.
 

 

 

אלגו טרייד ומסחר אלגוריתמי
בתקופה האחרונה התפרסמו לא מעט כתבות אודות " אלגו טרייד " , גם אם כותרת כתבה כלשהי אינה במפורש " אלגו טרייד ", היא עשויה להופיע במילים מאותו תחום אשר מתארות תוכנת מחשב אשר מבצעת מסחר בבורסה.
 

 

 

מסחר בבורסה ומס הכנסה
במאמר זה נצייד אותך בכללי זהירות שאותם עליך לנקוט כבר בשלבים הראשונים כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה על מנת לא ליפול "בין הכיסאות " מבחינת הגדרתך מול מס הכנסה. 
  מי צריך מסחר אוטומטי ?
מסחר בשוק ההון מצית לא פעם את דמיונו של האזרח הישראלי, לא מעט מאזרחי ישראל " מנסים מזלם " ב מסחר עצמאי בבורסה על מנת לנסות להכניס הכנסה נוספת מלבד פרנסתם המרכזית. .
 

 

 


מסחר עצמאי - מקורות המידע והידע
תחום המסחר בבורסה קורץ ללא מעט מאזרחי ישראל, החלום על התעשרות מהירה בין לילה עושה את שלו. לאחר שתתחיל דרכך כסוחר בבורסה אתה תגלה כי עליך ללמוד לא מעט ולהשקיע לא מעט " בסוחר שבך ". 

 

 

 

מסחר בבורסה בארץ
במאמר זה תוכל לקרוא כיצד לבצע מסחר בבורסה בישראל, מהו תהליך פתיחת חשבון למסחר בבורסה, אלו שיטות מסחר עשויות להעלות את התשואה שלך ומהי המערכת שתקדם את יכולות המסחר שלך משמעותית ותעניק לך יתרונות רבים על פני משקעים אחרים כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה.
 

 

מערכת מסחר אורדנט ( OrderNet)
מערכת ה- אורדרנט ( OrderNet ) נחשבת למערכת האמינה והזולה ביותר למסחר בבורסת ת"א. המערכת מיועדת לסוחרים קטנים - בינוניים וניתן באפשרותה למכור ולרכוש את כל המכשירים הפיננסים הנסחרים בבורסה הישראלית...

 

 


מסחר בבורסה, האופי שלך והסוחר שבך

רשת האינטרנט עמוסה במאמרים ובשיטות מסחר המסבירים לך כיצד להרוויח כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה, על אילו נתונים להסתכל ואיפה עדיף להסתכל על מנת להעלות את התשואה כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי.

 

 

 

מהו שורט סקוויז

במאמר זה תוכל לקרוא על משמעות המונח שורט סקוויז, מצב שלא פעם תפגוש כאשר תבצע מסחר בבורסה, כמו כן תוכל לקרוא כיצד להרוויחכסף ממצב זה בעזרת מערכת מסחר אוטומטי מתקדמת.