חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

אופציות מעוף בקלות

זה כבר לא סוד...ישנם לא מעט משקיעים מתוחכמים אשר גורפים סכומי כסף גדולים בעזרת ה- מסחר אופציות המעו"ף . על ידי שימוש במינוף העצום הגלום באופציות אלה אפשר לסחור בסכומי כסף של כמה אלפי שקלים ולקבל תשואות, במידה וביצעת את עבודתך בצורה נכונה, כאילו השקעת עשרות ומאות אלפי שקלים.
כל אדם חולם לסחור בבורסה בסכומי כסף גדולים ולקצור את התשואות אשר יביאו אותו להגיע לרווחה כלכלית, הבעיה שלרוב המשקיעים אין את הסכומים הללו לסכן.
מעבר לזה שימוש מושכל ב- מסחר אופציות המעוף עשוי להעניק לסוחר כלי נהדר להגן על תיק ההשקעות שלו במקרים בהם הבורסה מתנהגת בניגוד לצפיות שלו.

הספר אופציות מעוף בקלות יסייע לך:

• ללמוד את שפת אופציות המעוף בקלות.
• ללמוד כיצד לסחור באופציות מעוף צעד אחר צעד.
• להבין כיצד לקרוא את דף האופציות בעיתון.
• לדעת אילו הוראות לתת לפקיד ההשקעות על מנת לצאת לדרך.
• להבין את הסיכונים הטמונים במסחר באופציות מעוף.
• בספר מאות סודות של סוחרי אופציות מקצועיים.

אם חשבת להשקיע פעם באופציות -הספר אופציות מעוף בקלות הוא נקודת ההתחלה שלך.

 

 

הספר אופציות מעוף יעניק לך את כל המידע אשר דרוש, החל מלימוד מושגי יסוד באופציות מעו"ף כמו אופציות פוט ,אופציות קול,put call ,אסטרטגיות מעוף ושיטות להרוויח ולהגן על תיק ההשקעות שלך בצורות שונות ומגוונות.

ברכישת ספר זה תקבל באותה הכריכה גם את הספר "ניתוח טכני למתחילים".

השקעה בספר היא חד פעמית וקטנה אבל את הרווחים תקצור כל החיים
תשקיע בסוחר שבך.

אופציות מעו"ף בשפה קלה שיעור מספר 1- קצת היסטוריה. +

שיעור מספר 1-קצת היסטוריה.

ביום חם במיוחד בחודש אוגוסט בשנת 1993 החלו להיסחר בבורסה של תל אביב
אופציות המעו"ף. הכלי החדש הזה שהיה קיים בעולם הפיננסי בחו"ל שנים רבות לפני שהגיע אלינו לא זכה להצלחה גדולה בתחילת דרכו והתפתחותו הייתה איטית בשנים הראשונות אך תמיד במגמה חיובית.
שש שנים לאחר השקת אופציות המעו"ף וארבע שנים לאחר תחילת הפעילות של  שוק החוזים העתידיים הגיע הפריצה הגדולה והביאה את המפץ הגדול לשוק ההון הישראלי.
המפץ הגדול הגיע כתוצאה של שלושה גורמים שהתקבצו יחד וסיפקו את הדלק לבעירה שנמשכת גם היום.הגורמים היו:

1.הגאות בשוק המניות שמשכה משקיעים רבים.
2.המסחר באופציות הפך לממוחשב
3.משקיעים מתוחכמים גילו את האינטרנט שהחל לכבוש את הקהל בישראל טיפין טיפין.

מחזורי המסחר קפצו פי כמה והמשקיעים הממוצעים והחדשים היו בטוחים כי גילו את הכביש המהיר בדרך אל העושר.מאז ועד היום ממשיכים משקיעים חדשים וכשאני  כותב משקיעים חדשים אני מתכוון למשקיעים שנמצאים עד 5 שנים בשוק ,לנהוג בכביש הזה בפראות משוללת רסן ,מפרנסים מצוין את הבנקים,הברוקרים, נותני פלטפורמות מסחר עם חדרי הקפה המפנקים ולבסוף משאירים חלק נכבד מכספם אצל השחקנים הגדולים בשוק את ה- עמלות אצל הברוקרים והולכים הביתה.

"ההשקעה" בשוק הזה באמצעות אופציות המעו"ף ורק על אופציות אלה נשוחח בספר שלפניך , עשויה לתת למשקיע רווחים עצומים פי כמה וכמה מסכום ההשקעה  במידה ויצליח לנחש את המדד בתקופה הקרובה.
שים לב למשפט האחרון וביחוד למילה "לנחש". כאשר שוחחתי עם משקיע חדש שגילה את השוק הזה והרוויח בו לא מעט כסף בסיבוב של ניחוש מהיר הוא התנגד למילה ניחוש ואמר לי "אתה לא מבין,זה ממש לא ככה,בלוטו צריך לנחש סתם מספרים ופה יש גם ידע.הרי אתה יודע מה כיוון השוק". הוא היה מלא חשיבות עצמית מאחר והצליח להרוויח באותם ימים באופציות ושקלתי את תשובתי בזהירות לבסוף אמרתי לו "אתה צודק זה לא כמו בלוטו כי אם כמו בטוטו ,כי גם שם יודעים מי הקבוצה הטובה ביותר בכל משחק אבל איך שהוא בכל שבת יש הפתעות".
אותו משקיע המשיך "לנחש" בשוק האופציות כאשר הוא נע בין שמחה גדולה בעת שהצליח לנחש את המדד ובין קדרות ועצבות בימים שלא הצליח.
מה שהמשקיע הזה לא לקח בחשבון הוא שב- מסחר באופציות המעו"ף המשחק  הוא משחק סכום אפס, כלומר מול כל משקיע שמרוויח יש משקיע שמפסיד לעומת המסחר בשוק ה- מניות באשר עשויה הבורסה לעלות  בפרק זמן של שנה ושנתיים וכל מי שמושקע שם יכול להרוויח, במשחק סכום אפס מרוויחים בעיקר המשקיעים הגדולים המצוידים בידע וניסיון רב שנים, בכלים משוכללים ,באפשרויות כספיות בלתי מוגבלות כמעט המשלמים עשירית מהעמלות של המשקיע החדש ויודעים לסגור פוזיציות המנטרלות את הסיכון.
כל האפשרויות הללו יחד נותנים להם את היכולת לגרוף לעצמם את הרווחים העצומים מכל המשקיעים הקטנים בשוק המנסים את מזלם.

"רגע...אז מה שאתה אומר זה שאי אפשר להרוויח בכלל בשוק הזה ?" אתה עשוי לשאול לאור הדברים שכתבתי.
אתה יכול לחייך, אפשר להרוויח אם שומרים על מספר כללים בסיסים או לפחות לא להתרושש .על מנת להבין לאילו כללים אני מתכוון אני מביא בפניך ציטוט מרב המכר שלי  "בורסה פיצוח סודות השוק" מפרק מספר 3 – קבעו לעצמכם כללים.

"השקעה ומסחר בבורסה מעניינים ומגרים מאוד את דמיונו של כל משקיע.לא אחת הוזה הוא מה יהא אם מניה או אופציה מסוימת שרכש תנסוק מעלה בעשרות או במאות אחוזים בעקבות התפתחות שבגינה רכש את המניה.העניין,הגירוי והדינמיות הגדולה ב- השקעה בבורסה דוחפים את המשקיעים לרכישות מאסיביות של מניות ללא אבחנה,עד שמבלי לשים לב- הופכת ההשקעה בשוק המניות או האופציות לחלק עיקרי בתיק השקעותיהם וזאת ללא כל תכנון מוקדם.
משקיעים רבים מצאו את עצמם, לאחר תקופה של עליות ואופוריה בבורסה,עם תיק השקעות שכולו מורכב ממניות ואופציות.חלק ממשקיעים אלה גילו את ההיסחפות באיחור רב ולאחר שאיבדו חלק גדול מכספם כשהבורסה סיימה את גל העליות והחלה לנוע מטה באיטיות אבל בנחישות.הפתרון מצוי בקביעת חוקים ברורים ונוקשים לגבי מדיניות תיק ההשקעות שלכם.אם תקבעו חוקים חכמים ותעמדו בהם-תמיד תהיה לכם תקומה גם לאחר התרסקות טוטאלית של שוק ההון.
אם תקבעו לעצמכם לדוגמא , חוק האומר :"איני משקיע לעולם יותר מ30% מסך ההשקעות שלי במניות" ותעמדו מאחורי חוק זה, מובטח לכם שגם לאחר שהשוק יתרסק-תוכלו להתחיל מחדש.משקיעים רבים שלא היו מודעים לבעיית ההיסחפות ,ספגו מהלומה קשה שלא היו מסוגלים להתאושש ממנה.
לימוד השוק אינו מספיק-דרושה משמעת עצמית עיקשת.זכרו !סוף מעשה במחשבה תחילה"

סוף ציטוט.

הציטוט  הזה בא למעשה ללמד אותך כיצד להגביל את ההפסד שתוכל לצבור .אם בתיק ההשקעות שלך ישנם 100 אלף ₪ והחלטת להשקיע 30 אחוז במניות בתקופה טובה כדאי לך לשקול השקעה של עד 5% מתיק המניות  באופציות המעו"ף ולעצור במידה שתפסיד את ה5% אחוז הללו  ולחלופין במידה שתרוויח לשמור על פרופורציה ולא להסיק מסקנות חפוזות שאתה כבר מכיר את רזי המסחר באופציות או שיש לך מגע קסם.משקיעים רבים הן באופציות והן במניות חושבים בתקופות של גאות כי הפכו לידענים גדולים אבל כאשר מסתיימות העליות בשוק הם מגלים לעיתים שהמלך ערום וזה הופך להיות סיפור יקר....מאד יקר.
עליך לדעת לפני שנעבור לשלב המעשי של הלימוד בפועל של אופציות המעו"ף כי אופציות אלה לא נועדו רק  לרווחים מהירים וקלים על ידי הצלחה בניבוי כיוון השוק אלא על מנת "לגדר" את תיקי ההשקעות כלומר לבטח את תיק ההשקעות בצורה כזו שאם למשקיע מסוים יש תיק מניות הוא יכול לרכוש אופציה או מספר אופציות אשר יניבו לו רווחים כאשר הבורסה תרד והוא יפסיד כסף בתיק המניות שלו בעל המניות האמיתיות שנסחרות בבורסה. על ידי שימור בשיטת הביטוח זזו  המשקיע מרוויח באופציות כאשר הבורסה יורדת ועל ידי כך מקזז חלק או את כל ההפסד בתיק המניות שלו ולהפך.
אבל השימוש לרווחים מהירים על ידי ניבוי מוצלח של השוק הוא השימוש האהוב ביותר על המשקיע הממוצע.האפשרות לסחור בעסקאות גדולות   באמצעות מחירים קטנים בעזרת מנופה ארוך הזרוע של האופציה כך שעל ידי השקעה של כמה אלפי שקלים ניתן לקצור רווחים של עשרות אלפי שקלים  גורמת למשקיעים רבים לנסות את מזלם במסחר ויש מהם גם כאלה שמצליחים-זוהי למעשה הספקולציה בהתגלמותה.

קרא את הספר אופציות מעוף למתחילים ותלמד להגן על תיק ההשקעות שלך ולמנף את כספך.


מחיר הספר כולל משלוח 70 ש"ח.

לפרטים נוספים,


מסחר אוטומטי זה Go4it 


גולשים שהתעניינו במוצר זה התעניינו גם :


מסחר בבורסה

מסחר אוטומטי

פורום אופציות מעו"ף