חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מערכת מסחר אוטומטי GO4IT

בשנים האחרונות, לאור יוקר המחיה ההולך ועולה, אנו רואים כי יותר ויותר מאזרחי ישראל החלו לבצע מסחר בבורסה.מסחר עצמאי הוא תחום שעל מנת להרוויח בו אתה חייב ללמוד להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת טוב ככל הניתן, ככל שתכיר את אפיק ההשקעה טוב יותר אתה תרוויח יותר, הנוסחה מאוד פשוטה. במאמר זה נתמקד בסקירה על מערכת מסחר אוטומטי Go4it אשר מאפשרת לך לבצע מסחר עצמי בבורסה באמצעות פקודות מסחר אוטומטי.

הטכנולוגיה הלכה והתפתחה בשנים האחרונות, אולם בתחום המסחר בבורסה בישראל אנו לא רואים שיפור משמעותי ביכולת המסחר של מערכות המסחר, למעשה מתחילת שנות ה- 2000 לא ראינו שינוי משמעותי ביכולות המסחר של מערכות אלה. אנו בחברת Go4it לקחנו על עצמנו להביא את הטכנולוגיה לשירותו של המבצע מסחר בבורסה בישראל, מסחר באופציות, מסחר במניות וכו.

חברת Go4it המתמחה בפתרונות מסחר אוטומטי לסוחרים בבורסה בישראל מביאה לך את האפשרות לבצע מסחר אוטומטי בכול אפיקי ההשקעה הנסחרים בבורסה הישראלית,  לא עוד לשבת מול מסך המחשב במשך כל שעות המסחר, דרוך עם העכבר שמא תפספס הזדמנויות מסחר,
לא עוד פספוס הזדמנויות מסחר מפאת מהירות התגובה של רובוטי אלגוטריידינג של הגופים הגדולים, תוכל לרתום את הטכנולוגיה לצורך העלאת הסיכוי שלך להרוויח וכן העלאת איכות החיים שלך בשעות המסחר, תוכל למשל ללכת לים , לסחור משפת הים כאשר מערכת מסחר אוטומטי תבצע במקומך את הפקודות בהגיע הטריגרים הרלוונטיים לשיטת המסחר שלך.

מערכת מסחר אוטומטי


מה קיים במערכת מסחר אוטומטי של Go4it


על מנת לא להאריך במילים יתר על המידה אנו ממליצים לך לבקר בדף הבית ולהתרשם ממגוון כלי מסחר אוטומטי הרבים אשר כלולים במערכת מסחר, תוכל להתרשם מסרטוני המחשה וכן מהסברים מפורטים.

- להלן חלק מכלי המסחר שתוכל למצוא במערכת המאפשרים ביצוע מסחר אוטומטי באופציות

1. STOP LOSS  אוטומטי - הרכיב כולל התניות לביצוע סטופ לוס בהתניית המדדים ( מדד גלום ומדד תל אביב 25 ) וכן במחירי האופציה. ניתן לבחור שהסטופ לוס יתבצע בתלות בשניהם יחד או כל אחד לחוד, כמו כן ניתן לשלב התניות נוספות של 2 אופציות נוספות, כלומר הסטופ לוס יתבצע אם האופציה שקנית (או כתבת ) תרד ממחיר מסוים וכן בהתניה של פריצה או שבירה של 2 אופציות נוספות.

2. TAKE PROFIT אוטומטי - הרכיב מאפשר לקיחת רווח במידה וקיים, בהתניית המדדים וכן מחירי האופציה, מדובר במנגנון מתקדם שמאפשר מצד אחד לנעול רווח במידה ואתה מרווח ומצד שני במידה ומחיר האופציה ממשיך לעלות אתה ממשיך להרוויח.


3. TRALING STOP אוטומטי - הרכיב מאפשר לבצע פקודות טריילינג סטופ בצורה אוטומטית בתלות במחירי האופציה, במדדים ובשניהם יחד.


4. סימואלטור מסחר המאפשר ללמוד להכיר את את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו וכן את מערכת המסחר וזאת ללא תשלום " דמי לימוד " לשוק.


5. במערכת מסחר Go4it קיימים רובוטי מסחר המאפשרים לך לנהל סיכונים בצורה מקצועית. קיימים רכיבים המאפשרים לך אף לבצע מסחר באופציות תוך ניהול סיכונים מקצועי, בין היתר תוכל למצוא אפשרות להוספת \ הורדת אופציות מפוזיציה מרווחת\ מופסדת, דריכה מחדש של פקודות, התהפכות ממצב של שורט למצב של לונג ועוד והכל בצורה אוטומטית.


6. מערכת מסחר הכוללת אפשרות לבצע מסחר אוטומטי לחלוטין באסטרטגיות אופציות מעוף, תוך שימוש בפקודות מתקדמות. המערכת מתייחסת לכלל האסטרטגיה כאל אופציה אחת, ניתן לבצע סטופ לוס, טייק פרופיט, טריילינג סטופ ודריכה מחדש של פקודות כניסה ויציאה מאסטרטגיה, כמו כן ניתן לנהל סיכונים בצורה מקצועית בעזרת רובוטי המסחר השונים.


7. במערכת קיימות פקודות מקושרות, פקודה מקושרת הינה פקודה שהפעולה שלה תלויה בהתרחשות של פקודה אחרת, למשל ניתן להזין למערכת כניסה במחיר 1200 ופקודה מקושרת טייק פרופיט, כלומר אם נכנסת בשער 1200 אז הפקודה הבאה שמופעלת ושומרת לך על הרווח היא פקודת טייקפרופיט ( בפקודת טייקפרופיט מוטמע גם רכיב סטופ לוס למקרה שהטרייד נחל כישלון )


8. פקודות שעון - ניתן לקנות או למכור אופציות בהתניית השעה, כמו כן ניתן לסגור פוזיציה בשעה מסוימת למשל לפני סגירת השוק, הדבר משחרר את הסוחר מהישיבה מול המסך עד סוף יום המסחר.


9. מסחר בתשואה - ניתן לנהל סיכונים בצורה מקצועית, ניתן להוסיף אופציות לפוזיציה מרווחת או מופסדת, בהתאם לרצונו של הסוחר. באפשרותך להוסיף אופציות לפוזיציה מרווחת בהתניית נעילת הרווח של הטרייד הקודם, וכן התשואה היומית, לדוגמא, תוכל לקנות עוד אופציות בצורה אוטומטית אם התשואה היומית שלך מעל 1000 ש"ח.


10. בשימוש מערכת מסחר אוטומטי Go4it תוכל לייצא נתוני און ליין לתוכנות ניתוח טכני, אינך צריך לשלם עוד מאות שקלים על מנת לראות את נתוני הבורסה הישראלית ולנתחם ניתוח טכני.

*  ניתן לפתח מערכות מסחר אוטומטי \ אלגו טריידינג - בהתאמה אישית במחירים אטרקטיביים.


זה המקום ליידע אותך כי במסגרת קבוצת רכישה בעניין מסחר בבורסה, עמלות מסחר ושירותי מסחר עצמאי, הושגו תנאים אטרקטיביים במיוחד, בין היתר תוכל למצוא עמלות זולות במיוחד, שירותי מסחר מתקדמים וכן הטבה בלעדית לחברי הקבוצה - קבלת מערכת מסחר אוטומטי בחינם !


הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות מביצוע מסחר בבורסה בצורה מקצועית ובמחירים אטרקטיביים !גולשים אחרים שגלשו בדף זה התעניינו גם ב :

אופציות מעוף

מסחר יומי

הבורסה לניירות ערך


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע  זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it