חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר אוטומטי במטח

לאור הביקוש ההולך וגובר לתוכנות מסחר אוטומטי מבית היוצר שלנו, החלטנו בחברת GO4IT  להעניק שרותי פיתוח רובוטי מסחר אוטומטי גם לסוחרים במטח.
יש לך רעיון ל "שיטת מסחר מנצחת " ?  מעוניין להפוך את שיטת המסחר שלך לאסטרטגיית מסחר אוטומטית שסוחרת במהירות וללא רגש ומבלי לפספס הזדמנויות מסחר שהתרחשו " בדיוק ב 5 דקות " שזזת מהמחשב ?  מעתה אנו בחברת GO4IT מספקים גם שרותי פיתוח מסחר אוטומטי במט"ח.

אסטרטגיות מסחר אוטומטי היו בעבר הלא רחוק נחלתם הבלעדית של הבנקים ומוסדות פיננסים גדולים אחרים, כיום עם ההתפתחויות הטכנולוגיות וזמינות רשת האינטרנט האפשרות לסחור באמצעות אסטרטגיה אוטומטית נגישה לכלל המשקעים בשוק ההון.
פיתוח אישי של רובוט מסחר אוטומטי עשוי להיות הפתרון המושלם עבורך לצורך השגת תשואות חיוביות.באפשרותך להשתמש ברובוט מסחר אוטומטי ככלי תומך החלטה ו \ או ככלי לביצוע כאשר אתה יכול להזין לו פקודות ולהתפנות לעיסוקים אחרים, הוא כבר יעשה את אלגוריתם המסחר שלך כפי שביקשת.

כאן למעשה באים לידי ביטוי הניסיון שיש לנו בפיתוח תוכנות מסחר אוטומטי לשוק ההון, המומחים שלנו יעזרו לך לבנות את האסטרטגיה האוטומטית שלך או את האינדיקטור, צוות הפיתוח שלנו יפתח בעבורך לפלטפורמת MetaTrader 4.באפשרות אף לפתח רובוטי מסחר אוטומטי גם למערכות אחרות על ידי חיבור API, במידה והנך סוחר דרך מערכת אחרת נשמח לבדוק האם קיימת אפשרות לממשק גם מערכת זו.  


מדוע לפתח דרכינו רובוט מסחר אוטומטי

ישנם לא מעט מתכנתים, אך עבור פיתוח מערכות לשוק ההון יש צורך בהתמחות הספציפית לתחום זה, הניסיון שיש לצוות הפיתוח שלנו שפועלים שנים רבות בחזית פיתוח מוצרים לשוק ההון. צוות הפיתוח שלנו בעל ידע רחב ביותר במגוון שפות תכנות, במגוון טכנולוגיות חדישות ובמגוון מערכות מסחר שונות לקשת רחבה של מוצרים פיננסים. היתרון הגדול שלנו הוא ביכולת לבדוק את האסטרטגיה לאחור באמצעות מגוון כלים במעבדות השרות שלנו.

חשוב להדגיש כי קיימים לא מעט משקעים שניסו לפתח רובוטי מסחר אצל מתכנתים שאינם בעלי ניסיון בפיתוח לשוק ההון ומצאו לא פעם שטעות קטנה גרמה לתוכנה שלהם " לעשות מה שמתחשק לה " ובכך הם הפסידו הפסדים צורמים.ישנם מקרים אף שחשבונות שלמים נמחקו עקב אי הכרת שוק ההון ו \ או הטכנולוגיות המתאימות למסחר בשוק ההון ובכך נגרמו באגים שגרמו לא פעם למחיקת תיקי השקעות !

שים לב ! תחום המסחר האוטומטי, הן במט"ח והן בשוק ההון הישראלי דורש ידע, ניסיון והבנה הן בשוק ההון והן בתחום התכנות למוצרים פיננסים.

להלן פתרונות לסוחרי מטח אשר מוצעים על ידנו

א.פיתוח רובוט מסחר-EA,סקריפטים ואינדקטורים למסחר במערכת Meta Trader 4
ב.שיפור תוצאות של רובוט מסחר אוטומטי קיים בעזרת מערכות מתקדמות.
ג.פיתוח ובניית מערכות אופטימיזציה. 
ד.פיתוח בתוכנת TradeStation -סחורות,מניות וחוזים עתידיים.
ה.שרותי איחסון ושמירה ( VPS ) לרובוטי המסחר לעבודה בטוחה ורציפה.
ו.שרותי יעוץ וליווי גם לאחר בניית רובוט המסחר האוטומטי.

בנוסף לשירותי הפיתוח אנו מעניקים שירותי בדיקה ובקרה מתקדמים על תפקודי עבר של האסטרטגיה האוטומטית.ברשותנו מערכות בדיקה ובקרה המאפשרות בדיקה איכותית ואמינה של תפקוד האסטרטגיה.המערכות הן פרי פיתוח עצמי, מערכות אלו מאפשרות דיוק מקסימאלי, דבר קריטי בבדיקת ביצועי העבר של האסטרטגיה!

מבחנתינו לא קיים רובוט מסחר אוטומטי שבלתי אפשרי לפיתוח... אנחנו נדאג לעבודה מקצועית, שירות ללא דופי ומחיר אטרקטיבי.

ניתן לפתח דרכנו אסטרטגיות מסחר אוטומטיות במגוון רחב של מערכות מסחר ובמגוון רחב של מכשירים פיננסים כגון אופציות מעו"ף, חוזים עתידיים ומניות.

ניתן לתאם פגישה במעבדות הפיתוח - הפתרונות הם ללקוחות מוסדיים, מנהלי תיקים ולמשקיע הפרטי.

מסחר אוטומטי זה GO4IT
.