חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר בוול סטריט

מסחר בוול סטריט


מסחר בוול סטריט ידוע כמסחר המתאפיין באפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, תוכל להשקיע במגוון נרחב של אפיקי השקעה שונים ובעלי רמות סיכון וסיכוי שונים, כגון: מניות, אופציות תעודות סל ועוד. כמו כן כאשר אתה מבצע מסחר בארה"ב עליך לדעת כי מערכות המסחר ומערכות הציטוטים הינן המתקדמות והמקצועיות בעולם.

אנו בחברת  GO4IT, כחברה אשר חרטה על דגלה לסייע ככל הניתן לסוחרים לסחור עם תנאי המסחר ושירותי המסחר המתקדמים ביותר, מאפשרים אף למבצעים מסחר בבורסה האמריקאית, לפתח מערכת מסחר בהתאמה אישית לפי שיטת המסחר שלו ובהתאמה אישית לכול לקוח ולקוח ובמחירים שווים לכל כיס.

איך מבצעים מסחר בוול סטריט מישראלכמו בכול בורסה בעולם, על מנת לבצע קניה או מכירה של ניירות ערך ולהעביר הוראות שונות לבורסה האמריקאית במקרה זה, על הסוחר להשתמש בשרותיהם של ברוקרים. הברוקרים מספקים לסוחר מערכת מסחר, חדר עסקאות, תמיכה טכנית ולמעשה את כול הנדרש לו על מנת לבצע מסחר בבורסה בצורה חלקה ותקינה

באמצעות חברות בקבוצת הרכישה של GO4IT  תוכל לבצע מסחר בוול סטריט דרך אחד הברוקרים הגדולים בעולם, תוך כדי קבלת שירות מלא בשפה העברית ! - זקוק לייעוץ ? הזן פרטיך בחלק העליון של דף זה ותוכל ליהנות מהטבות רבות במסגרת קבוצת הרכישה שלנו !

מהם היתרונות בביצוע מסחר בוול סטריטיותר ויותר ישראלית הסוחרים בבורסה בוחרים לפזר את השקעותיהם גם מחוץ לבורסה המקומית, השקעות בשווקים הגלובאליים בכלל ובפרט בבורסה האמריקאית הולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר. השוק האמריקאי מאפשר לסחור במגוון רחב של אפיקי השקעה, מגוון של אפשרויות מסחר ומידע זמין ביחס לכל נייר ערך. עקב זמינות רשת האינטרנט ברוקרים רבים מציעים למשקיע הפרטי מישראל נגישות מהירה לצורך ניהול השקעתיו בבורסה בחו"ל. המבצע מסחר בבורסה בשווקים הגלובאליים יכול לסחור במשך כול שעות היום ולקבל נתוני בורסה און ליין מכל בורסות העולם באמצעות רשת האינטרנט ו \ או חדר עסקאות שהברוקר מעמיד לרשות הסוחרים דרכו.

כמי שמעוניין לבצע מסחר בוול סטריט -מהן עלויות המסחר


עלויות ביצוע מסחר בבורסה כוללות בעיקר עמלות קניה ומכירה של ניירות ערך. גובהם של העמלות נקבע בהתאם להקיף הפעילות אותה מבצע המשקיע.

זקוק לייעוץ ?

מלא את טופס הפרטים וקבל הצעת מחיר והכוונה אישית עוד היום !