חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

חיבור API למתכנתים לבורסה

עם התפתחות הטכנולוגיה וזמינות האינטרנט יותר ויותר משקעים החלו לסחור בבורסה בצורה עצמאית, רבים מאותם המשקעים הבינו מהר מאוד את חשיבות השימוש במסחר אוטומטי בבורסה המאפשר למשקעים מתוחכמים להגדיל את הסיכויים להשגת תשואות חיוביות בין היתר על ידי השגת יתרון יחסי.
אותם משקעים אשר הכירו בחשיבות השימוש במסחר האוטומטי בבורסה העלו את הדרישה לתוכנות מסחר אוטומטי, בעקבות דרישות אלו החלו יותר ויותר מתכנתים להתעניין באפשרויות לתכנות לשוק ההון הישראלי.

אנו בחברת Go4it ,המתמחים בפתרונות מסחר אוטומטיים פיתחנו חיבור API המאפשר למתכנתים לתכנת תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסה ,חיבור זה מאפשר למתכנתים לתכנת רק את הליבה של תוכנת המסחר האוטומטי שלהם ובכך לחסוך אלפי שקלים וזמן בפיתוח רכבי מסחר בסיסים ומתקדמים כאחד.

זה המקום להאיר את תשומת לב המתכנתים ואף להזהיר כי בשונה מפיתוח תוכנות לסקטורים אחרים, תכנות לשוק ההון אינו רק קשה ודורש דיוק מרבי, יידע נרחב ברזי התכנות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, אלא גם יקר מאוד ! לא פעם " באג קטן " יכול לגרום למחיקת תיק ההשקעות כולו !!

מקובל בעולם התכנות שלכל באג יש את " זמן העלות הטיפול בו " עד לפתרונו המלא, בעולם התכנות למסחר בבורסה כל באג עולה לעתים אלפי שקלים מאחר ויש צורך לבדוק את התוכנות שתיכנת המתכנת לשוק ההון על " כסף חי " ולכן למתכנתים לשוק ההון עדיף להתרכז בפיתוח הליבה של המערכת שלהם ולהשתמש בחיבור API אשר רכיביו נבדקו אלפי פעמים ואין בו כל באג.

מתוך הבנת צרכי המתכנתים לשוק ההון המעוניינים לבנות תוכנות מסחר אוטומטי (הנקרא גם מסחר אלגוריתמי ) ,בנתה חברת  Go4it סימולאטור מסחר בבורסה אשר מהווה סביבת בדיקות ראשונית ומאפשר למתכנתים לבדוק את תוכנת המסחר שלהם, ככל הניתן ," על יבש " ובכך לחסוך לא מעט הוצאות בבדיקות על שוק חי.

חובת בדיקת תוכנות למסחר אוטומטי בבורסה " על חי " הינה חשובה ממעלה ראשונה, שכן, אף משקיע בבורסה לא יסכים להשתמש בכספו בתוכנה אשר נבדקה רק בדמו וטרם נוסתה בשוק בזמן אמת. בנוסף  חברת Go4it  מתמחה במתן ייעוץ למתכנתים אודות פיתוח תוכנות מסחר אוטומטי למסחר בבורסת תל אביב .

לפרטים נוספים,מסחר אוטומטי זה GO4IT