חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

בוטיק לפתרונות תוכנה

לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בשנים האחרונות ולאור העובדה שיותר ויותר סוחרים אשר מבצעים  מסחר עצמאי בבורסה החלו להבין כי על מנת להרוויח ב- מסחר בבורסה יש צורך בכלי מעקב וכלי ביצוע מתקדמים ביותר, אנו בחברת GO4IT יעדנו מחלקת  " בוטיק " מיוחדת אשר מטרתה לתת מענה לדרישה ההולכת וגוברת לפיתוחים אישיים של מערכות ותוכנות עזר שונות אשר עשויות לקדם את רמת המסחר ואת הסיכויים להשיג תשואה גבוה יותר !

מחלקה זו מורכבת מצוות ייעודי ומיומן של אנשי שוק ההון ומהנדסי תוכנה אשר מתמחים במתן מענה לפתרונות תוכנה פיננסים שונים ומגוונים, אנו מתמחים בחשיבה " מחוץ לקופסא", מייעצים ומפתחים מוצרים פיננסיים שונים בהתאם לדרישתך.
סוחרים רבים בבורסה פונים אלינו על מנת שנבנה עבורם יישומים ( תוכנות ) המתאימים בדיוק עבור שיטת המסחר שלהם. תחום פיתוח יישומים פיננסים בהתאמה אישית הינו תחום הדורש מומחיות, מיומנות רבה וניסיון רב. כאשר מדובר על  " תפירת חליפה במידות שלך " על מפתח התוכנה להבין, בשלב ראשון, כי את התוכנה רק אתה מכיר ועליו לפעול על מנת שהוא יבין בדיוק את מבוקשך.
אנו מבינים כי תפקידנו הוא לתרגם את הרצונות והמשאלות שלך לתוכנה עובדת. כמפתחי תוכנות בעלי ניסיון נדע מראש כיצד תיראה התוכנה בגרסתה הסופית ונדע להמחיש לך זאת מראש. כמו כן נוכל ליידע אותך אודות פתרונות טכנולוגיים רבים שייתכן ואינך מודע להם כלל וירחיבו את עוצמתו של היישום, לא פעם בהשקעה קטנה מאד. אנו עוסקים מזה שנים רבות בתחום פיתוח תוכנות לשוק ההון ומכירים ומודעים לטכנולוגיות רבות ומצויים תמיד בחזית הטכנולוגיה.

אנו בחברת Go4it מתמחים שנים רבות בפיתוח רובוטי מסחר אוטומטי בהתאמה אישית, פיתחנו בהצלחה מאות מערכות מסחר לעסקים, לארגונים וללקוחות פרטיים רבים. מאחורינו ניסיון של שנים רבות בפיתוח תוכנה. הודות לניסיון שלנו נדע לפתח בעבורך במהירות ובמחירים סבירים, פיתוח אשר מתאים לך בדיוק.
כסוחר בבורסה פיתוח מוצר תוכנה ייעודי המתאים לך בדיוק אינו נחשב עוד כמותרות אלא כצורך הכרחי על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח במסחר בשוק ההון תוך השגת יתרונות יחסיים על פני משקעים אחרים.

אתה מוצא עצמך עומד, לא פעם, מול ערימות נתוני שוק ההון מאתרים שונים וממקורות מידע שונים אשר מאלצים אותך, לא פעם,  לארגן ולסדר את הנתונים בצורה המתאימה והנוחה לך. הרי ברור כי כאשר המידע אינו מוצג בפניך בצורה המתאימה לך, אתה תבזבז זמן יקר בניסיון להבין אותו ולהגיב במהירות להתרחשויות בשוק ההון. הידע והניסיון הרב שנצבר במהלך שנות פיתוח מוצרים לשוק ההון מאפשר לנו  פיתוח יעיל , יצירתי ומהיר.


כיצד תוכנה פיננסים בהתאמה אישית תקדם אותך

תייעל את המסחר שלך כך שתרוויח יותר.

תחסוך לך כסף רב המבוזבז על עבודה לא יעילה וטעויות אנוש אשר ידועות במסחר בשוק ההון שעלות לא פעם כסף רב .

תעזור לך להגיע להחלטות הנכונות בזמן אמת על סמך ניתוח מדויק של הנתונים שיוצגו בפניך בדיוק בצורה בה בחרת כנוחה ומתאימה לך.

תעניק לך יתרון יחסי על פני משקיעים אחרים שגם מטרתם להרוויח במסחר בבורסה אך לך יהיה כלי מתקדם יותר.

תעזור לך להתמקד במה שחשוב לך על מנת להעלות את התשואה שלך במסחר בשוק ההון.

החכמה בשוק ההון להרוויח כמה שיותר, אל תיתן לפיתוח קטן שעשוי להכניס לך מאות ואף אלפי שקלים לעכב אותך בהשגת תשואות חיוביות.

סוחר בבורסה ! בין אם המוצר שהנך נזקק לו ישמש אותך לשם נוחות במסחר ובין אם המוצר ישמש אותך לשם השגת תשואות חיוביות גבוהות יותר - אל תחסוך זאת מעצמך !  מדובר בעלויות פיתוח שוות לכל כיס אשר יעניקו לך חווית מסחר אחרת - חווית מסחר בהתאמה אישית !

זה המקום ליידע אותך כי ניתן לשלב בין מסחר אוטומטי לבין פיתוח של מוצר פיננסי בהתאמה אישית, באם אתה מבצע פעולת קניה ו \ או מכירה של נייר ערך על סמך הפיתוח האישי, ניתן לחבר את מערכת מסחר האוטומטי GO4ITRADER שתבצע בעבורך את פעולת הקניה \ המכירה במהירות וללא התערבותך או הימצאותך ליד מסך המחשב !

הנך מוזמן ליצור קשר וליהנות ממוצר תוכנה בהתאמה אישית אשר יעניק לך חווית מסחר מתקדמת תוך העלאת הסיכויים שלך להשיג תשואה גבוה יותר !

פגישת יעוץ חינם.• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע  זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

מסחר אוטומטי זה Go4it