חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

סימולטור מסחר Go4iTrainer

 

מאפשר הן לסוחר המתחיל והן לסוחר הוותיק והמנוסה לחסוך בתשלום " דמי לימוד לשוק " הכרחיים על מנת ללמוד ולהתנסות באפיק ההשקעה שבחרת.  בסימולטור המסחר יוכל למצוא עזר רב הסוחר המתחיל, אשר רוצה להכיר נייר ערך חדש ואינו מעוניין לנסות לסחור עם כסף אמתי וזאת עד אשר יגיע להבנה כיצד אותו אפיק השקעה מתנהג. כמו כן יוכל למצוא בסימולטור מסחר עזר רב גם הסוחר המנוסה שמעוניין לשפר את אלגוריתם המסחר ( שיטת המסחר ) שלו, הקיימת וזאת על מנת למקסם רווחים, אף הסוחר המומחה עשוי למצוא שימוש בסימולטור על מנת לפתח אלגוריתמי מסחר חדשים.


לצערינו הרב, על מנת להרוויח כסף ממסחר בבורסה, אינך נדרש רק לידע תאורטי אלא גם לניסיון ממשי, ניסיון כידוע דורש התנסות ומצריך "לספוג דמי לימוד " (הפסדים)

 

עד שלומדים להכיר את כללי המשחק ואת הפוטנציאל ( והסיכון ) הקיימים בביצוע מסחר בבורסה בכלל ובאותו אפיק השקעה שהסוחר רוצה להתמחות בו בפרט.

סימולאטור המסחר שלנו מאפשר לך לבחון את יכולותיך בתור סוחר בבורסה בכלל ובאפיק השקעה ספציפי בפרט, וזאת ללא סיכון תוך כדי ביצוע בדיקות שונות של שיטת המסחר שבחרת על מנת לעוזר לך למקסם רווחים ואף על מנת לבחור צורת מסחר אוטומטי כזו או אחרת שמועדפת עליך.

 

 

סימולטור מסחר Go4iTrainer

מערכת Go4iTrainer  מכילה כלים המאפשרים לך התנסות ולימוד דרכי מסחר חדישים שמצאת שיש להם הסתברות להצלחה וכל שנדרש לך זה לבצע אופטימיזציה לשיטת המסחר וזאת בעזרת ניסוי וטעייה ללא סיכון מיותר של כספך ! מעתה ניתנת לך אפשרות לבחון את יכולותיך בתור משקיע בשוק ההון, ללא סיכון, תוך כדי בדיקות שונות של שיטת המסחר שלך על מנת למקסם רווחים ואף על צורת מסחר אוטומטי כזו או אחרת שתעדיף, כל זאת תוך שימוש בהדמיית מסחר בבורסה. בין אם אתה משקיע מתחיל, משקיע מנוסה או משקיע מומחה, תוכנת Go4iTrainer  מספקת לך כלים ללימוד ולהתנסות בשיטות מסחר חדישות שמצאת וזאת בשיטת הניסוי וטעייה ללא סיכון כספך!

 

מערכת המסחר בדמו מאפשרת לך להתנסות במסחר בבורסה בשתי תצורות ללא סיכון של כסף :


 

1. הדמיית מסחר בבורסה על נתוני שוק ההון הקיימים בסימולטור - באפשרותך לבחון את התנהגות אפיק ההשקעה " הלוך ושוב " ואת התנהלותך מול הנתונים הקיימים בסימולטור

2. הדמיית מסחר בבורסה על נתוני שוק ההון בזמן אמת - ביצוע מסחר בבורסה בשעות המסחר, כול המדדים , הגרפים , השערים, נפחי הפעילות וכו' הם בזמן אמת כפי שמתקבלים מהבורסה, אך בפועל לא תתבצע קניה ( או מכירה ) של נייר הערך ויוצג בסימולטור המסחר כאילו נקנו, כך ניתנת אפשרות לבצע בדיקה לשיטת המסחר לצורכי ביצוע אופטימיזציה, לפתח שיטות מסחר חדשות ולשפר את מיומנות " הסוחר שבך " ובכל זאת ללא תשלום " דמי לימוד" ותוך חסכון של כסף רב

לסיכום - לפניך מספר יתרונות בשימוש בסימולטור מסחר בבורסה :


מסחר בבורסה בדמו בזמן אמת - באפשרותך לתרגל מסחר בבורסה בזמן אמת ולבחון את שיטת המסחר שלך ואת ההתנהלות שלך לאורך זמן ללא כול סיכון - ניירות הערך יכנסו לתיק שלך בשערים שכביכול קנית או מכרת, כמו כן יוצג בפניך ההפסד או הרווח הכללי ויוצג הרווח או ההפסד לאותו נייר ערך.
הבנת הסיכון בביצוע מסחר עצמאי - בהנחה שאתה משקיע שבתחילת דרכו, מערכת הדמו שלנו מאפשרת לך לקבל מושג על הסיכונים הטמונים במסחר בבורסה בכלל ובנייר ערך שבחרת בפרט. סיכונים שלא מעט משקעים, אפילו כאלה עם רקע במסחר, לא מודעים אליהם במלואם. כול זאת ללא הפסד של כסף המכונה בפי הסוחרים " דמי לימוד " אשר בעבר היו חלק בלתי נפרד מתהליך לימוד המסחר בבורסה.
אפשרות לבחינת רווח והפסד ברמה היומית - במערכת למסחר בדמו תוכל לעקוב אחר התשואות היומיות שלך שפעלת במסחר בסימולאטור, יוצג בפניך הרווח או ההפסד לגבי כל נייר שכיבכול קנית או מכרת ויוצגו לך אף שערי קניה והזמנים שהכנסת אותם לתיק המסחר הווירטואלי שלך.
פתרונות למפתחי תוכנה למסחר בבורסה - מפתח תוכנה שרוצה לפתח מערכת מסחר לבורסה, ימצא בסימולטור המסחר שלנו ערך מוסף מאוד גדול מאחר ונתינת לו אפשרות לביצוע בדיקות תוכנה  ( TASTING ) עד לשלב האחרון שלפני בחינת המערכת שפיתח על שוק בזמן אמת וכול זאת ללא עלות כספית, אותה עלות כספית על הבאגים שהם בלתי נפרד בפיתוח תוכנה, הבעיה שבפיתוח תוכנה לשוק ההון הן עולים יקר יותר !

לקבלת פרטים נוספים ולהצטרפות לקבוצת רכישה בעניין עמלות מסחר בבורסה ושירותי מסחר מתקדמים אשר כוללים קבלת מערכת מסחר אוטומטי וסימולטור מסחר, צור קשר.


• מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
• אין במידע זה להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
• קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מידע זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.


מסחר אוטומטי זה Go4it