חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

אסטרטגיות מסחר אוטומטי


לא פעם נמצא חלק מסוחרי המעו"ף מעדיפים לסחור באופציות מעו"ף על ידי שימוש באסטרטגיות שונות, הן להשגת תשואות גבוהות יותר והן להפחתת הסיכון והן לניצול מצבי שוק שונים המאפשרים להם להרוויח בצורה מסוימת שקיימת רק באסטרטגיות. שוקת, אוכף, פרפר וכל מה שבניהם הינם נחלתם של לא מעט מהסוחרים אשר רואים לנכון לסחור בצורה זו בשוק הנגזרים.

להלן היתרונות בשימוש ברכיב מסחר אוטומטי באסטרטגיות :

  פקודות מסחר מתקדמות
ניתן לבצע מסחר אוטומטי באסטרטגיות מעוף, כאשר המערכת מתיחסת לכל האסטרטגיה כאל אופציה אחת, כלומר עלותה של האסטרטגיה כולה יכולה לשמש לטריגר לכניסה או יציאה, לסטופ לוס, לטייק פרופיט, טריילינג סטופ, דריכה מחדש של פקודות. כמו כן ניתן לבצע את כל הפקודות הנ"ל גם בהתניית מדד גלום ותל אביב 25.
 
       
  חישובים מהירים ומדוייקים
מערכת המסחר האוטומטית למסחר באסטרטגיות יודעת לחשב במקביל את עלות כל האסטרטגיה בכול רגע נתון ומציגה לסוחר את העלות של האסטרטגיה בפועל בזמן אמת ואת גרף האסטרטגיה בזמו אמת.
 
  ביצוע בו זמנית
כל האופציות המרכיבות את האסטרטגיה, נרכשות \ נכתבות בו זמנית תוך הקפדה על התרחשות התנאים שהוזנו על ידי הסוחר, ללא צורך בישיבה מול מסך המחשב.
 
* ניתן לראות גרף און ליין של  האסטרטגיה.

להלן סרטון להמחשת רכיב המסחר האוטומטי בפעולה : כאן תוכל לצפות בסרטוני המחשה והסברה על הרכיב מסחר אוטומטי באסטרטגיות.

עליך להקליק על התמונה והסרטון יוצג בפניך


מסחר אוטומטי באסטרטגיות מעוף - כניסה אוטומטית לאסטרגיה

בסרטון: הסבר כיצד בוחרים אסטרטגיית מעוף וכיצד נכנסים לאסטרטגיה בצורה אוטומטית.מסחר אוטומטי באסטרטגיות מעו"ף - פקודה משולבת, כניסה לחוזים ופקודה עוקבת טייק פרופיט.

בסרטון : הסבר כיצד משדרים פקודה משולבת, כניסה אוטומטית לחוזה לונג ופקודה מותנית טייק פרופיט אוטומטי הכוללת נעילת רווח.הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור באופציות מעוף תוך שימוש במערכת מסחר אוטומטי באסטרטגיות מעוף. תוכל לקבל מערכת למסחר אוטומטי באסטרטגיות מעו"ף ורכיבי מסחר אוטומטי נוספים בהצטרפות למסלולי מסחר בבורסה הכוללים הטבות רבות, לרבות קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום.

לפרטים נוספים,
Go4it מסחר אוטומטי בבורסה

גולשים שביקרו בדף זה ביקרו גם :

מסחר באופציות


תגיות : אסטרטגיות מעו"ף, מסחר אוטומטי באסטרטגיות, שוקת, אוכף, פרפר, קונדור, מרווח עולה, מרווח יורד, חוזים, מסחר באסטרטגיות.