חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

סטופ לוס אוטומטי באופציות מעוף


פקודות סטופ לוס, הידועה בלועזית STOP LOSS, הינה מהפקודות החשובות ביותר שאתה בתור סוחר בשוק ההון חייב להכיר ולהשתמש. במידה ולא תשתמש בפקודה זו, תמצא את עצמך תוך זמן קצת מפסיד את כל כספי השקעתך. מאחר והמסחר באופציות המעו"ף ידוע כמסוכן ודורש משמעת מסחר נוקשה ביותר, חשיבות הפעלת סטופ לוס בזמן טרייד כושל חשובה מאין כמוה ! מנגנון סטופ לוס אוטומטי ( AUTOMATIC STOP LOSS )במחירי האופציות והמדדים נותן לך מענה כאשר אתה מעוניין להתנות את ביצוע הסטופ לוס במחירי האופציה או המדדים או שנהם יחד.
להלן היתרונות בשימוש ברכיב הסטופ לוס האוטומטי :

  מהירות ביצוע
מהירות הביצוע של פקודות סטופ לוס חשובה מאין כמוה, הפוזיציה נסגרת במהירות מרבית תוך כדי שמירה על כספך!, הסטופ לוס מתבצע במהירות האופיינית למערכות מסחר של בתי ההשקעות הגדולים.
 
       
  טיפול במספר סטרייקים במקביל
השימוש במערכת להפעלת סטופ לוס נותן לך יתרון משמעותי מאוד, ניתן לצאת ממספר סטרייקים במקביל תוך פחות משניה, מה שטכנית יד אדם לא יכולה לעשות ובכך כספך נשמר.
 
       
  שקט נפשי
כשאתה משתמש ברכיב סטופ לוס אוטומטי, אתה נהנה משקט נפשי, אתה כבר לא צריך לשבת דרוך מול המסך ולראות את מצב הפוזיציה שלך, מהשנייה שהזנת את הסטופ לוס אתה יכול להתפנות לעיסוקים אחרים ולמסחר בניירות ערך נוספים.

       
  התניות ייחודיות כטריגר להפעלת הסטופ לוס
לא רק שער האופציה מהווה טריגר להפעלת הסטופ לוס, אלא גם כמות הקונים \ מוכרים, אתה בוודאי לא תרצה למכור אופציה כאשר יש " בקונה " למשל 200 קונים, אלא תעדיף להמתין עד שהכמות תרד ואז מיד למכור. בנוסף קיימות התניות מדדים כטריגר להפעלת סטופ לוס, התניות מחיר של אופציות נוספות, השהיה בשניות ועוד.
 
       
  יישום שיטת המסחר שלך במלואה
ידוע שהמסחר בשוק ההון בכלל ומסחר באופציות המעו"ף בפרט דורש משמעת נוקשה ביותר ותוכנית עבודה מסודרת וידועה מראש. שימוש ברכיב STOP LOSS אוטומטי מקנה לך את האפשרות, הן לסחור עם שיטה מסודרת ( ההפסד ידוע מראש ) והן משמעת של 100% ( המערכת מוכרת את האופציה בשער שהוזן ללא כל מעורבות של אמוציות )
 


להלן סרטונים להמחשת רכיב המסחר האוטומטי בפעולה :


כאן תוכל לצפות בסרטוני המחשה והסברה על רכיב הסטופ לוס האוטומטי. 

עליך להקליק על התמונה והסרטון יוצג בפניך.

  סטופ לוס אוטומטי באופציות מעוף - פקודה מותנית

בסרטון : הסבר כיצד משדרים פקודה משולבת, כניסה אוטומטית לפוזיציה ופקודה מותנית סטופ לוס אוטומטי.  מסחר אוטומטי - סטופ לוס אוטומטי לאופציות שבתיק ההשקעות

בסרטון : הסבר כיצד משדרים פקודת סטופ לוס אוטומטית לאופציות שנמצאות בתיק ההשקעות


[לסרטון המחשה מגרסת תוכנה 2 +]


מה רואים בסרטון:

1.קניה באמצעות העכבר, 10 יחידות קול 1020 בעלות של 1220 ש"ח ליחידה.
2.הזנה במנגנון הסטופ לוס שער 1160 כ STOP LOSS , כמות 10 יחדות, מספר קונים מקסימלי, כך שאם המחיר ירד מהם מנגנון הסטופ לוס האוטומטי " יזרוק " את האופציות =30 
3.הפקודה עוברת לסטטוס "ממתין " ומחכה להתרחשות הוראת הסטופ אם וכאשר תגיע.
4.המערכת ממתינה לשילוב של שער 1160 עם ירידה מכמות קונים של 30 באופציה הנ"ל.
ניתן לראות בבירור ( 1:40 שניות בסרט ) שיש 31 קונים המערכת לא מוכרת את האופציות וממתינה. מיד כשיורד הכמות והשער, המערכת מוכרת את האופציות וסטטוס הפקודה עובר ממתין לבוצע.

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור באופציות מעוף תוך שימוש במערכת מסחר אוטומטי הכוללת סטופ לוס. תוכל לקבל מערכת STOP LOSS אוטומטי ורכיבי מסחר אוטומטי נוספים בהצטרפות למסלולי מסחר בבורסה הכוללים הטבות רבות, לרבות קבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום.

לפרטים נוספים,


מסחר אוטומטי זה Go4it

גולשים שגלשו בדף זה גלשו גם :

מסחר באופציות

מהיא פקודת סטופ לוס

סוגי פקודת סטופ לוס

תגיות: STOP LOSS, קטיעת הפסד, סטופ לוס אוטומטי באופציות מעוף, STOP LOSS באופציות מעוף, סטופלוס אוטומטי, סטופ לוס אוטומטי, הפסקת הפסד, הגבלת הפסד, AUTOMAITC STOP LOSS