חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

בורסה - פיצוח סודות השוק

בורסה - פיצוח סודות השוק
הספר "בורסה - פיצוח סודות השוק" הינו ספר אשר עוסק בסודות ה מסחר בבורסה שנאספו על ידי צביקה ברגמן, משקיע ותיק, שאינו יועץ השקעות אלא משקיע פרטי שלמד את השוק על בוריו.

צביקה ברגמן גילה, כי סוד ההצלחה והסיכוי להרוויח בבורסה הינו לימוד הנושא היטב, לאורך זמן, כדי לנתח טעויות ולהסיק את המסקנות הנכונות. כשצביקה ברגמן אומר ללמוד, הוא מתכוון שכל משקיע חייב ללמוד לעקוב מקרוב אחר השקעתו, להבין את הסיכויים והסיכונים ביחס לשוק, שכן בורסה אינה סוג של תחביב ואינה סוג של הימור.

הספר קריא להפליא, ומלמד בפשטות כל מה שרצינו לדעת על הבורסה מנקודת מבטם של סוחרים ותיקים ומקצועיים, שחוו לאורך שנים רבות את תהפוכות השוק.

כל זאת תחת המוטו "אין השקעות גרועות - יש משקיעים גרועים" – משקיעים גרועים הם אלו הניגשים לבורסה עם חוסר הבנה, עוד בטרם למדו מהי, ומתנהגים כמהמרים בקזינו, טוען ברגמן.

הספר מסביר בבהירות רבה את התהליכים אשר מתרחשים מאחורי הקלעים של השוק, כיצד לבדוק ולהבין אותם, תוך שהוא חושף הלכה למעשה את סודות המשקיעים הוותיקים והמקצועיים, ובכך חוסך שנות לימוד רבות העולות כסף רב - "דמי לימוד".

55 הסודות שליקט צביקה ברגמן לספר זה, מהווים מפתח חשוב להבנת נושא המסחר בבורסה, ולדבריו די שמשקיע ישתמש בסוד אחד שבספר וכבר החזיר לעצמו את ההשקעה פי עשרות מונים.

להלן כמה מהנושאים המובאים בספר:

כיצד להתמודד עם יצר החמדנות, הפחד והתקווה במהלך המסחר בבורסה, או כפי שהוא אומר: " בבורסה אסור לערב רגשות "
לדעת מה לקנות מבלי שילחשו לך.
להרוויח כסף וגם לקחת אותו עימך הביתה.
איך להיות יצירתי ופורה בהשקעה בבורסה.
איך להבחין במניות "החמות" עוד לפני שהן תהפוכנה לכאלה.
פרק מיוחד עוסק בטעויות נפוצות של משקיעים.
בסוף הספר מילון מושגים מעולה אשר מסביר מושגים חשובים להבנת שפת השוק כמו אג"ח להמרה, אשראי, דיפלציה, יחידה בקרן, לימיט, נקודת איזון, פוזיציה סגורה....ועוד

 

בנוסף מופיעה רשימה ביבליוגרפית של ספרות מומלצת, מקורות מידע באינטרנט בארץ ובחו"ל .

ברגמן אף השתתף באחד מדיוני הועדה בראשות הפרופסור אסא כשר לבדיקת הקוד האתי באתרי אינטרנט פיננסיים. המלצותיו לוועדה מובאות בספר.

משתתפי הפורומים מרבים לשאול שאלות שאותן ליקט בספר זה, כיוון שלא מצא ספרות מנחה עם כללים למשקיעים בבורסה להציע להם. את התשובות רכש כאמור במהלך שנות ה מסחר בבורסה, מקריאה, מהמציאות הכלכלית שלנו, מקהילת שוק ההון ברשת האינטרנט.

התוצאה, לדבריו של צביקה, ספר שהוא אחת ההשקעות הטובות ביותר של כל משקיע. להמחשת חשיבותו מציין ברגמן, כי גילוי הסודות היום זה כמו לקרוא היום את מדורי הבורסה של מחר - דהיינו, דע את הסוד לפני כולם, ומנע מעצמך המון טעויות והפסדים מחר.


מחיר הספר כולל משלוח 70 ש"ח.

לפרטים נוספים,מסחר אוטומטי זה Go4it 


גולשים שהתעניינו במוצר זה התעניינו גם :

מסחר בבורסה

מסחר אוטומטי