חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

איך לסחור בבורסה ? מסחר בבורסה למתחילים

איך לסחור בבורסה ? מסחר בבורסה למתחילים


פתיחת חשבון מסחר בבורסה בארץ - איך לסחור בבורסה ? מסחר בבורסה למתחילים - איך זה עובד ? מהם הכללים ? כיצד מתחילים לסחור בבורסה ?  טיפים וכלי מסחר אוטומטי מתקדמים שיסייעו לך להעלות את הסיכוי להשיג תשואה חיובית - הגעת למקום הנכון -

אז זהו ! קיבלת החלטה לבצע מסחר בבורסה, תחום ידוע כמרתק ומעניין מזה דורות רבים, כמובן מלבד האפשרות להרוויח בו כסף. לא מעט אנשים חושבים שכל הדרוש הוא תיק השקעות ואפשר להתחיל, טכנית זה נכון, אך מעשית, כמו בכל תחום אחר מתחומי החיים, פעולה ללא ידע מעלה את הסיכוי לכישלון, וזו אגב גם הסיבה שלא מעט אנשים חוששים להשקיע את כספם בבורסה.

הקדמה

במדריך קצר זה השתדלנו שאתה תלמד איך אתה עושה את צעדיך הראשונים ומתחיל לנהל תיק השקעות מצליח משלך בשוק ההון, מסחר עצמאי בבורסה . יינתנו לך לא מעט כלים להבנה כיצד להתחיל לסחור בבורסה מתחילת דרכך עד להגעתך לרמה הגבוהה ביותר כאשר תהפוך אותך לסוחר מקצועי הלומד מטעויות ומפתח שיטת מסחר משלך בעלת תשואה חיובית חודש אחר חודש. 

זה המקום להזכיר כי אנו בחברת Go4it מזמינים אותך ליצור קשר ולתאם פגישה עם אחד מנציגינו, במידה ואתה חש כי המידע בדף זה אינו מספיק.
בפגישה נלווה אותך צעד צעד, על מנת שתבין את משמעות המסחר בבורסה, הסיכונים במסחר בבורסה והאפשרויות הגלומות בו, מהם כלי המסחר אוטומטי העומדים לרשותך וכיצד הם יעזרו לך רבות להשגת תשואות חיוביות תוך כדי המשך עיסוקיך האחרים, כמו כן תקבל הסבר על כלי מסחר בלעדי בחברת Go4it, המשמש ל  הדמיית מסחר בבורסה
סימולאטור המסחר ישמש אותך, מחד גיסא, למנוע ממך להפסיד בעת היכרותך הראשונית עם שוק ההון ומאידך לתת לך אפשרות לפתח שיטת מסחר משלך ללא תשלום " דמי לימוד " שעד כה היו הכרחיים בהתנסויות במסחר בשוק ההון.

קדימה יוצאים לדרך

על מנת להתחיל לסחור בשוק ההון יש צורך לפתוח חשבון למסחר בבורסה אצל אחד מחברי הבורסה, בנק או באחד מבתי ההשקעות בארץ, אנו כבעלי פורום שוק ההון המוביל בארץ הקמנו קבוצת רכישה שמטרתה לספק לחברי הקבוצה עמלות מסחר זולות ביותר, לקבל שירותי מסחר, הטבות ותנאים ייחודים לחברי הקבוצה, תינתן לך האפשרות אף הטבה בלעדית לחברי הקבוצה - קבלת תוכנת מסחר אוטומטי בחינם כחלק מההטבות והתנאים שהושגו.

זה המקום להמליץ לך לעשות סקר שוק רחב בו תשווה עם התנאים והעלויות אשר מוצעים לך במסלולי מסחר בבורסה לחברי קבוצת הרכישה. במסלולים אלה תוכל לקבל גם את מערכת המסחר המתקדמת FMR עם הרשאות טסקבר ( TaskBar ) ההכרחי להפעלת תוכנת מסחר אוטומטי - ללא כל תוספת תשלום או התחייבות כלשהי הנהוגה בבתי השקעות אחרים.

לאחר שהשארת את הפרטים באחד מערוצי יצירת קשר, לצורך פתיחת חשבון למסחר בבורסה, נציג שמטפל בחברי קבוצת הרכישה ייצור אתך קשר על מנת לתת לך הסברים נוספים במידה ואתה צריך ו \ או לתאם פגישה על מנת לפתוח חשבון למסחר בבורסה.
זה המקום להזכיר כי החשבון שאתה פותח למסחר בבורסה הינו רק שלך ורק לך יש את האפשרות לגשת אליו לאף אחד אין את האפשרות לגשת לחשבון שלך ולבצע פעולות גם לא לבית ההשקעות ללא הוראה מפורשת ממך !  החשבון מתנהל באחד מבתי ההשקעות הגדולים והידועים בארץ !

- פתחת חשבון למסחר בבורסה - מזל טוב ובהצלחה !

קדימה להתמקצע ולהתחיל להרוויח


הקדמה הטכנולוגית - למענך

אין זה סוד כי לא מעט מאזרחי ישראל, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות וזמינות רשת האינטרנט, עובדים מהבית, הרעיון של לעבוד מהבית, לעשות כסף מהבית, קורץ ללא מעט אנשים אשר מוצאים בשילוב של מסחר בבורסה מהבית - איכות חיים.  תוכל לבצע מסחר בבורסה בארץ ובחו"ל ממחשבך האישי ולהרוויח כסף ( כמובן אם השקעת בעצמך ובמערכת המסחר שלך ולמדת להכיר את אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו )
באפשרותך להפעיל מערכת מסחר אוטומטי שתבצע את המסחר במקומך ואתה תוכל להתפנות לעיסוקיך האחרים. תוכל אף ליהנות מאפשרות לבצע מסחר בבורסה באמצעות מחשב ענן שיאפשר לך לסחור בבורסה מכול מקום בעולם אפילו משפת הים תוך שילוב מערכת מסחר אוטומטי. תוכל לסחור דרך מכשיר הטלפון החכם שלך באמצעות אפליקציות מסחר ייעודיות. המסחר בכף ידך.


עתה נותר לך להרוויח לאורך זמן

תחום המסחר בבורסה הינו מרתק ומאתגר וטומן בחובו סיכונים רבים ותגמול כספי לא מועט, על מנת להרוויח לאורך זמן במסחר בשוק ההון, עליך לפעול בצורה מקצועית, חובה עליך ללמוד ולהכיר את תחום המסחר בבורסה בו אתה רוצה להתמחות ולהרוויח.

ידוע כי כולם רוצים להרוויח וכמה שיותר כסף...לא לחינם מסחר עצמאי משול למלחמה, בדיוק כפי שבמלחמה רק החזק שורד, אותו חזק שיש לו כלי מלחמה מתקדמים ומהירים ויתרונות יחסיים יותר מאויבו כך גם במסחר בבורסה - רק החזק שורד !, על מנת להיות החזק, עם יתרון יחסי גדול יותר מאשר לסוחרים אחרים, עליך לסחור עם שיטת מסחר מסודרת כאשר אתה יודע מראש כמה הפסד אתה מוכן לספוג ומתי אתה לוקח רווח ולבצע מסחר באמצעות מערכת מסחר אוטומטי אשר תקנה לך יתרון יחסי משמעותי על פני סוחרים אחרים.

קיימות סיבות רבות לשימוש במערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה, תוכל לקרוא עליהם במאמר הסיבות לצורך במסחר אוטומטי בבורסה

זכור ! במסחר בבורסה - ככל שתתמקצע יותר - תרוויח יותר, הנוסחה מאוד פשוטה.

להלן קישורים שעשויים לעזור לך להתמקצע במסחר בבורסה

ביצוע מסחר עצמאי עם תוכנת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה.
חברות ב פורום שוק ההון המתקדם בארץ בו תוכל להחליף דעות ולשאול שאלות סוחרים ותקים ומנוסים במסחר בבורסה.
סימולאטור למסחר בבורסה המדמה את המסחר בבורסה ויקנה לך אפשרות להתנסות ללא תשלום " דמי לימוד ".
קריאת מאמרי שוק ההון שיסייעו לך רבות.
במידה ואתה מעוניין לצפות בגרפים בזמן אמת בתוכנת ניתוח טכני בעת המסחר בבורסה ולנתח אותם, קיים פתרון זול ומקצועי המאפשר זאת.

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתחיל לסחור בבורסה בצורה מקצועית ובתנאי מסחר אטרקטיביים במיוחד.
גולשים שהתעניינו במאמר זה התעניינו גם :
אלגו טריידינג

•  מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
•  אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
•  קבלת החלטה כלשהי המתבססת על הנ"ל הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

Go4it מסחר אוטומטי בבורסה

תגיות : חשבון השקעות למסחר בבורסה , לימוד מסחר בבורסה, לימוד מסחר בשוק ההון, איך להתחיל לסחור בשוק ההון,