חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר אוטומטי באופציות מעו"ף


מהפכת המסחר האוטומטי בישראל ! קבל מערכת מסחר אוטומטי המתממשקת ל FMR ללא תשלום ! הקלק כאן --> מסחר בבורסה

אנו בחברת Go4it גאים להציג בפניך את מערכת המסחר Go4iTrader - בגרסת מסחר אוטומטי באופציות מעוף. גרסה זו של המערכת מאפשרת לך מסחר באופציות מעו"ף בצורה המתקדמת בישראל - מסחר אוטומטי ( על בסיס מערכת ה FMR שלך ). המערכת אשר נבנתה בעזרת סוחרים ולמען סוחרים נותנת מענה לקשת רחבה של סוחרים באופציות מעוף, במערכת כלי מסחר אוטומטי חדשניים רבים וכלים תומכי החלטה ייחודיים המאפשרים לך ליהנות מהקדימה הטכנולוגית ולשפר משמעותית את יכולות המסחר שלך ובכך להעלות את הסיכוי שלך להשיג תשואה גבוה יותר.

כסוחר במערכת תוכל לבחור לסחור בצורה אוטומטית באסטרטגיות מעוף מורכבות, לסחור בסטרייק בודד בצורה אוטומטית, לסחור בסימולאטור מעו"ף, לסחור באמצעות רובוטי מסחר אשר מאפשרים לך פעולות מסחר מתקדמות ביותר ואף מסחר באינדיקטורים אישיים. כסוחר במערכת תהנה מיתרון יחסי משמעותי על פני סוחרים אחרים ומהאפשרות לנהל סיכונים בצורה מתקדמת מאוד במסחר באופציות מעוף, מזמן פנוי ומחיסכון כסף רב.
למה לסחור עם Go4iTrader באופציות מעוף:
• המערכת מתממשקת לתוכנת המסחר הוותיקה והפופולארית FMR, אינך נדרש לעבור חשבון השקעות או לפתוח חשבון חדש, פשוט לבקש הרשאות טסק בר ( TASK BAR ) מבית ההשקעות שלך ולהתחיל לסחור בצורה אוטומטית.

• המערכת היא כלי עבודה עוצמתי הן לסוחר המתחיל והן לסוחר המנוסה, ומעניקה יתרונות יחסיים רבים כאשר אתה סוחר עמה. במערכת כלי מסחר אוטומטי רבים וכלים תומכי החלטה ייחודיים אשר לוקחים את רמת המסחר שלך לשלב הבא !
 
קרא עוד +

• המערכת מאפשרת לך מסחר אוטומטי מלא או חלקי באופציות מעוף, קניה ( או כתיבה ) של אופציות מעוף, בפריצה, בתמיכה, בהתנגדות של שערים או מדדים. למעשה כסוחר במערכת אתה יכול " לרשת " את כל זירת המעוף וליהנות משליטה מלאה ומדויקת בכל פעולה ופעולה שלך.


• המערכת מאפשרת לך לבצע מסחר בבורסה,  ב- אסטרטגיות מעוף בצורה אוטומטית לחלוטין תוך כדי שימוש ברובוטי מסחר מתקדמים אשר מובנים בה ויעניקו לך יתרון משמעותי על פני סוחרים אחרים, תוכל לבצע פעולה מחזורית על האסטרטגיה שלך, תוכל לסגור את הפוזיציה כאשר יגיע שער מסוים, מדד מסוים, רווח מסוים, שעה מסוימת ועוד. המערכת מציעה לך גמישות, נוחות ומענה מהיר להתרחשויות כאשר אתה מבצע מסחר באופציות.


• באפשרותך להזין למערכת " סט פקודות " אוטומטיות, אשר עשוי לשחרר אותך לחלוטין מהישיבה מול מסך המחשב במשך שעות, כמובן שתוכל לעקוב אחר המערכת מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט ומטלפונים סלולריים חכמים - מסחר באופציות באמצעות המערכת מאפשר לך ליהנות מכל העולמות, גם לבצע מסחר באופציות מעוף וגם לעסוק בעיסוקים אחרים.


• המערכת נבנתה תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ( מולטי טריידינג, .NET ועוד ) ומאפשרת לך ליהנות מניצול מלא של משאבי המחשב שלך לצורכי המסחר באופציות. העברת הנתונים, שליחת הפקודות וביצועם מתבצעים במהירות שלא הכרת עד כה - מהירות של מכונה אוטומטית.


• במערכת ממשק מתקדם אשר מאפשר לך ליהנות מהאפשרות לעקוב אחר כל פקודה ופקודה שנשלחה ולראות את הפירוט הרלוונטי. במערכת ממשק מודולארי מתקדם אשר מאפשר לך לעקוב מקרוב אחר האופציות הרלוונטיות, מדדים, פקודות שהוזרמו למערכת, ניתן לצפות בכול היסטוריית הפקודות, תנועות בחשבון כולל רווח והפסד בכול עסקה ועסקה, התמצאות במצב החשבון בכול רגע נתון ומכול מחשב המחובר לרשת האינטרנט. טכנולוגיית DRAG AND DROPE המאפשרת לך הוספת \ גריעת נתונים וחלוניות וסידורם מחדש כפי שמתאים לצרכים שלך.


• ממשק Mini Go4iTrader המקנה לך כסוחר מעוף אפשריות רבות, בין היתר תוכל למצוא, אפשרות להציג מספר רב של טבלאות היצע ביקוש, גרפים, תשואה יומית, אחזקות בתיק, גרפים של אסטרטגיות ושל אופציות ככל שתחפוץ משלושת חודשי הפקיעה הרלוונטיים, באפשרותך להמשיך לעבוד עם מחשבך תוך נעיצה של חלוניות ה- MINI בכול מקום שתחפוץ במסך ואף לבצע מסחר מהיר ישירות מהחלונית באמצעות הקלקת עכבר.

• מדדי ת"א השונים מתעדכנים בתדירות עדכון של פעמיים בשנייה.

• חיווי קולי מושמע בהתאם לכל סוג פקודה שהתבצעה, חיוי חזותי מוצג לפניך על מנת להאיר את תשומת לבך על לביצוע הפעולה. במערכת מובנת " מערכת רמזורים " אשר מתריעה בפניך במיידית על סטטוס הפקודה, האם היא במצב הממתין לסטופ לוס, האם היא במצב של " נעילת רווח " והאם הפקודה בוצעה.

• כסוחר במערכת אתה נהנה מהאפשרות לקבל פיתוחים ועדכוני גרסאות.

• אפשרות לפיתוח אינדיקטורים אישיים על פי שיטת המסחר שלך ושישמשו אותך כהתניות נוספות \ בלעדיות לקניה \ למכירה של אופציות מעוף.

• API מתקדם המאפשר למתכנתים אשר מעוניינים לפתח מערכת מסחר אוטומטי משלהם הכולל סביבת בדיקות ייחודית.

• המערכת פותחה בטכנולוגיה ייחודית אשר מאפשרת לך ליהנות מעיצוב ממשק אישי, תוכל לארגן את ממשק בצורה הנוחה לך ואת פריסת המידע ואף ממעבר ממערכת ביצוע למערכת תומכת החלטה בהקלקת כפתור אחת.

• בשניות בודדות תוכל להזין סט פקודות אוטומטיות, אשר יוכלו לרוץ במשך יום שלם, תוכל לבטל אף פקודות אלה בלחיצת כפתור בודדת. 

• הממשק החדשני מחולק ללשוניות אשר מאפשרות נגישות מהירה ונוחה לכל הפונקציות של התוכנה. לא די בכך שניתן להגדיר איזה מודולים יוצגו ניתן גם להגדיר ולקבוע היכן הם יוצגו ובכך אתה מקבל מערכת למסחר באופציות מעוף מותאמת אישית וברמה גבוה. 

• המערכת מאפשרת לך להגיב במהירות שיא להתרחשויות בשוק הנגזרים ( אופציות מעוף ) ולקבל החלטות נכונות בזמן אמת ומעניקה לך חווית מסחר באופציות מעוף המתקדמת ביותר הקיימת בשוק ההון הישראלי !

 


היתרונות בשימוש בתוכנת מסחר אוטומטי Go4iTrader במסחר באופציות מעו"ף :

1. שימוש בתוכנת המסחר האוטומטי Go4iTrader משחרר את המבצע מסחר באופציות מהמתח ומהלחץ בהמתנה המתישה, לא פעם של שעות, לשערי אופציות המעוף והמדדים הרלוונטיים לגביו. מסחר באופציות באמצעות מערכת המסחר האוטומטית Go4iTrader שומר על בריאותך, אינך נדרש לשבת מול מסך המחשב דרוך במשך כל יום המסחר ולסבול מכאבי גב, עניים, מפרקים, צוואר ועוד, אתה יכול להזין פקודות והמערכת " מתייבשת " במקומך מול מסך המחשב.

2. התוכנה מאפשרת ניתוח ואיסוף מידע ממספר רב של מקורות, שיטות מסחר שונות מבוססות על טריגרים לקניה \ למכירה של אופציות, אשר מפוזרים במספר גדול של מקורות מידע. טכנית, בן האנוש מתקשה לעקוב ולנתח בו זמנית את כולם יחד ולבצע את פעולת קניה \ מכירה במהירות ומוצא את עצמו עקב כך מפספס הזדמנויות מסחר רבות. מערכת מסחר אוטומטי מאפשרת לך לעקוב אחר מספר גדול מאוד של נתונים שונים ולבצע את קניית \ מכירת האופציות במהירות של מילי שניות מיד עם קבלת האיתות הנדרש.

3. תוכנת המסחר האוטומטי למסחר בבורסה Go4iTrader הינה מערכת מודולרית ולכן ניתן לשלב בה גם פיתוחים בהזמנה אישית והתניות כניסה ויציאה על פי אינדיקטורים אישיים.

4. התוכנה Go4iTrader מתאימה לשימוש גם לסוחרים אשר מבצעים מסחר עצמאי ועוסקים בעיסוקים נוספים ואין באפשרותם לשבת מול המסך דרוכים בהמתנה ליעדי כניסה ויציאה אשר הציבו לעצמם כאשר הם מבצעים מסחר באופציות.
בנוסף, מסחר אוטומטי יכול לתרום לסוחרים אשר לא סוחרים רק באופציות המעו"ף אלא בין היתר סוחרים בבורסות אחרות ו \ או בניירות ערך אחרים.
 
קרא עוד +

5. תוכנת המסחר האוטומטי Go4iTrader מספקת הגנה מפני אירועים חיצוניים, שמתרחישים לא פעם " בדיוק ב 5 דקות " שזזת מהמחשב, כידוע במסחר במעו"ף לעיתוי הכניסה והיציאה חשיבות עליונה, פספוס הזדמנויות כניסה ויציאה בגלל חוסר תשומת לב של " 5 דקות " לא פעם עלה לסוחרי מעוף לא מעט.

6. מהירות הביצוע של מערכת מסחר אוטומטית כגון : פקודות קניה ומכירה ( וכתיבת אופציות ) מתבצעת בצורה מהירה של אלפיות השנייה האופיינית למערכות מסחר של בתי ההשקעות ומוסדות פיננסים גדולים אחרים.

7. כאשר סוחרים בעזרת תוכנת מסחר אוטומטית למסחר באופציות מעו"ף Go4iTrader, ניתן להתגבר על לא מעט כשלים טכניים כגון: טיפול במספר אופציות מסטרייקים שונים במקביל, הקלדת השער המבוקש, הכמות המבוקשת וכיוצא בזה, סוחר במעו"ף אשר מנסה לעשות מספר פעולות במקביל ללא מערכת מסחר אוטומטית מוצא את עצמנו מוגבל במהירות התגובה שלו.

8. מעבר משלב המסחר הידני האופייני למסחר בשנות ה - 90 לשלב המסחר האוטומטי, משמעותו התקדמות עם הטכנולוגיה ושמירה על כספך !

9. ניתן לקנות \ לכתוב אסטרטגיות מסובכות תוך פחות משניה ובמקביל ,כגון : פרפרים, חוזים, אוכפים וכו'.

10. מערכת מסחר אוטומטי אינה מבטיחה רווחים, אלא מבטיחה לך יותר זמן פנוי, הורדת מתח ולחץ, מהירות התגובה של מערכת מסחר אוטומטי הגדולה פי כמה ממה שהורגלת עד כה, מהירות עבודה של מכונה.

11. אין מדובר במערכת שמקבלת החלטות במקומך, המערכת רק מיישמת את ההחלטות שלך וממתינה במקומך לשערים ולמדדים שקבעת מראש בצורה מקצועית.

12. ביצוע החלטות מקצועיות למרות כשלים פסיכולוגיים בזמן אמת! אחד הדברים החשובים שכל סוחר באופציות המעו"ף יודע הינו חובת נטרול רגש באופן מוחלט. סטופ לוס, שערי קניה \ כתיבה ומכירה של האופציות והתניות מדדים יתבצעו בצורה קרה, מדויקת ובזמן אמת.

13. ידוע שמסחר באופציות במעו"ף הינו " משחק סכום אפס " ,שמירה על " יתרון היחסי " הינו בעל משמעות מכרעת להגדלת הסיכוי להשגת תשואות חיוביות במסחר באופציות המעוף, כסוחר שסוחר במערכת מסחר אוטומטית אתה מחזיק ביתרון יחסי משמעותי מאוד היכול לתרום לא מעט להשגת תשואות חיוביות.להלן רכיבי מסחר אוטומטי שונים הניתנים לשילוב במערכת המסחר המודולארית :
 
 

Stop Losse
פקודות סטופ לוס הינה מהפקודות החשובות ביותר שסוחר בשוק ההון חייב להכיר ולהשתמש.

    Take Profit
כידוע "רווח על הנייר" בעיקר באופציות המעו"ף הינו חסר משמעות, סוחר אשר אינו ממש רווחים b1_
             
             
  Traling Stop
עובדה ידועה לסוחרים באופציות המעו"ף, שסוחר שנמצא בפוזיציה אינו יודע את עוצמת התנועה
b1_
    כניסה לפוזציה
לא פעם מוצא עצמו הסוחר באופציות המעוף ממתין במשך זמן ארוך ומתיש למחיר אופציה או שער מדד הרלוונטים לגביוb1_
             
             
  פקודות עוקבות
על מנת להשיג שיטת מסחר מוגדרת מראש במסחר במעוף,יש צורך בלפחות 2 פקודות אוטומטית. b1_
    פיתוחים אישיים
ללא מעט סוחרים בשוק ההון קיימות שיטות מסחר שפיתחו ושכללו במהלך התקופה שהם סוחרים בשוק ההון ומעוניינים להפוך את השיטה למערכת מסחר אוטומטי.
b1_
             
             
  אסטרטגיות אוטומטיות
לא פעם נמצא חלק מסוחרי המעו"ף מעדפים לסחור באופציות המעו"ף על ידי שימוש באסטרטגיות שונות,הן להשגת תשואות גבוהות יותר.b1_
    מסחר בחוזים
סוחרים רבים מעדפים לסחור עם "חוזים " על מנת לנטרל השפעות שונות על מחירי האופציות. b1_
             
             
  פקודות מונחות שעון

ניתן לבצע פקודות מסחר אוטומטי בשעה מסויימת, למשל לפני סגירת השוק או לפני נתונים חשובים.b1_


    API למתכנתים
משקיעים, אשר הכירו בחשיבות השימוש במסחר אוטומטי בבורסה,העלו את הדרישה לתוכנות מסחר אוטומטי, בעקבות דרישות אלה החלו יותר ויותר מתכנתים להתעניין באפשרות לתכנות לשוק ההון הישראלי. b1_
             
             
  אינדקטורים
תחום פיתוח האינדיקוטרים האישיים הוא רחב ומגוון ותחת כותרתו נכנסים עשרות ואף אפילו מאות טריגרים לכניסה ו / או ליציאה מפווציהb1_.
    רובוט מסחר אוטומטי
בעזרת הרובוט ניתן לדרוך מחדש פקודות מסחר אוטומטי ולהתהפך בכיוון השוק בצורה אוטומטית ואף לנהל סיכונים שונים.b1_