צור קשר

חדשות האתר

 


הקלק כאן ותוכל ליהנות מעדכונים שוטפים ומהטבות שונות

חדש - קבוצת רכישה לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - לפרטים והצטרפות צור קשר

מסלולי מסחר בבורסה בישראל - תנאים אטרקטיביים במיוחד - צור קשר

לקבלת מידע נוסף אודות מערכות מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה בארץ ובחול ועוד 0522963563 go4it@017.net.il

למעבר לזירת הפורומים לחץ כאן

 

 

מסחר עם אינטראקטיב ברוקרס

מסחר עם אינטראקטיב ברוקרס   interactive brokers


מעוניין לפתוח חשבון לביצוע מסחר בבורסה בחו"ל ? הגעת למקום הנכון !

 מסחר בבורסה האמריקאית | מסחר עצמאי בחול


מסחר עצמאי בחו"ל עם אינטראקטיב ברוקרס היה עד לא מזמן בגדר חלומם של המשקיעים הישראלים שסוחרים בבורסה בחו"ל.  חברת GO4IT  כחברה שחרטה על דגלה לסייע למשקעים בכול תחומי המסחר, מביאה אליך את האפשרות לפתוח חשבון למסחר בבורסה בחו"ל במסגרת קבוצת רכישה וליהנות ממעטפת השירותים של אחד הברוקרים הגדולים בעולם !  אינטראקטיב ברוקרס.

במשך למעלה מ 30 שנים, בנתה קבוצת interactive brokers טכנולוגיות למסחר אלקטרוני, אשר מהוות יתרונות בולטים למשקעים וגופים מוסדיים בעולם כולו. נכון להיום interactive brokers מחזיקה בפלטפורמה לסוחרים המקצועיים ביותר בעולם וזאת על ידי מתן פתרונות טכנולוגים מהשורה הראשונה ובאיכות הגבוהה ביותר.

אינטראטקיב ברוקרס הינה הברוקר האלקטרוני הגדול ביותר בעולם וזאת על פי קריטריונים רבים, אשר הבולט בהם הוא כמות הסוחרים הגדולה ביותר. אחד מהיתרונות הבולטים של אינטראקטיב ברוקרס בא לידי ביטוי בעלויות מסחר נמוכות ביותר למי שמעוניין לבצע מסחר בבורסה האמריקאית. interactive brokers הינו אחד מהברוקרים הגדולים בעולם עם שווי שוק של כמיליארד דולר ! ונסחר בבורסה האמריקאית הנסד"ק, תחת הסימבול IBKR.

אינטראקטיב ברוקרס מאפשרת לך לבצע מסחר רציף בכל בורסה בעולם ומאפשרת לך להשקיע בשוק ההון  24 שעות ביממה.  במערכות המסחר של interactive brokers ניתן לבצע מסחר בבורסה בכל אפיקי ההשקעה כגון: אופציות, מניות, חוזים עתידיים, אג"ח, מט"ח ו -CFD. אינטראקטיב ברוקרס מפוקחת תחת הרשות לניירות הערך האמריקאית וה-SIPC אשר מבטחת כל
לקוח של אינטראקטיב ברוקרס עד 500,000$. נכון להיום אינטראקטיב ברוקרס מובילה את עולם המסחר האלקטרוני בעולם.
אינטראקטיב ברוקרס מאפשרת לך לפתח מערכת לביצוע מסחר אוטומטי בחו"ל עם API מתקדם וכן מספקת לך את מערכות המסחר לבורסה בחול בין המתקדמות בעולם.זכור ! תסחר עם כלים של מקצוען - תרוויח כמו מקצוען !
 

 מסחר בבורסה האמריקאית | מסחר עצמאי בחול